Başlık açma sıkıntısı !

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Sevgili arkadaşlar, açtığımız konulara başlıklar koyarken nelere dikkat etmeliyiz.

- Başlık, sade ve anlaşılır olmalı.
- Başlık, içindeki metni yansıtmalı.

Bu konuda biraz daha özen göstermenizi rica ediyoruz.

"Sonunda aldım motoru beeeee" "Ne de güzel motorum var" gibi başlıklar atılmasın. Bu durum daha sonra foruma üye olan arkadaşlar tarafından sıkıntıyla karşılanıyor.

Son olarak da açtığımız konuların uygun başlık altında yer almasına özen gösterelim.

Çok teşekkürler..

erenkocer

Forum Bağımlısı
Yer
kuşadası
evet arkadaşlar forumumuzun düzenli ve temiz olması açısından elimizden geldiğince dikkat edelim forum polisimizi dikkate alalım

350 cc lik bir kross motosikletinin hava soğutmalı olması motorun performansını nasıl etkiler5 6 saatlik sürekli kullanımlarda motorda şişme olurmu javanın 350tump kross modelini almayı düşünüyorum fiyatı konusunda bilgisiolan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum çin malı motosikletlerle karşılaştırırsak kalitesi nasıldır

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
350 cc lik bir kross motosikletinin hava soğutmalı olması motorun performansını nasıl etkiler5 6 saatlik sürekli kullanımlarda motorda şişme olurmu javanın 350tump kross modelini almayı düşünüyorum fiyatı konusunda bilgisiolan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum çin malı motosikletlerle karşılaştırırsak kalitesi nasıldır
Bu soruyu uygun bir başlık altında sormuş olsanız, daha iyi olmazmı ?

Yer
Kadıköy/İstanbul
Sevgili arkadaşlar, açtığımız konulara başlıklar koyarken nelere dikkat etmeliyiz.

- Başlık, sade ve anlaşılır olmalı.
- Başlık, içindeki metni yansıtmalı.

Bu konuda biraz daha özen göstermenizi rica ediyoruz.

"Sonunda aldım motoru beeeee" "Ne de güzel motorum var" gibi başlıklar atılmasın. Bu durum daha sonra foruma üye olan arkadaşlar tarafından sıkıntıyla karşılanıyor.

Son olarak da açtığımız konuların uygun başlık altında yer almasına özen gösterelim.

Çok teşekkürler..
Bu metni bütün forum üyelerinin okumasında yarar var.

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Kusura bakmayın ben şu 2002-2009 fiyat karşılaştırma olayını yanlış yere açtım.Kendi adıma özürdilerim.Elimden geldiğince dikkat edicem...

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Arkadaşlar forum kirliliğini önlemek için lütfen açtığınız konuların için dolu olmasına özen gösterelim. Bazı arkadaşlarımız zannediyorum bilmeden konu açıyorlar ancak konunun içine girdiğimizde içinde hiçbir bilgi yok veya kırık link var.

Murat ORAK

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
Bende birkaç ekleme yapmak istiyorum.Gündemi meşgul eden ve bizim sorunlarımızı acıklayan bazı başlıklar görüyorum fakat malesef o başlıklar unutuluyor yada farklı konulara geçiş yapılıyor.Site yöneticileri ve üyelerine burdan seslenmek istiyorum,Lütfen sonuna kadar gidelim ve sonuçlandıralım.Bu bizim kendimizi daha iyi hissetmemizi ve güvenimizi daha da artıracktır saygılarımla.
Hayatımın Köşe Taşıdır M.S....

Murat ORAK

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
Arkadaşlar forum kirliliğini önlemek için lütfen açtığınız konuların için dolu olmasına özen gösterelim. Bazı arkadaşlarımız zannediyorum bilmeden konu açıyorlar ancak konunun içine girdiğimizde içinde hiçbir bilgi yok veya kırık link var.
Evet o arkadaşlardan biri benim açmış olduğum bir konuda kırık link vardı.Keşke kafam kırılsaydıda da acmasaydım :) Tamamen acemiliğimden kaynaklandı bende üzüldüm umarım bir daha böyle acemice davranmam herkesin afına sığınıyorum saygılarımla...
Hayatımın köşe taşıdır M.S

Yukarı