Batch Watermark Creator 7.0.2 Portable

Çağrı

Kıdemli Üye
Kayıt
28 Ocak 2010
Mesajlar
166
Beğeniler
151
Yer
İZMİR
#1
http://i50.tinypic.com/5d0yys.jpg

Bugünlerde insanlar dijital fotoğraf ve resimlerini arkadaşlarıyla paylaşmak için internete yüklemekten hoşlanıyorlar. Hem sevdikleri hem de paylaşacakları kişilerin bu resimleri görmesinden memnun oluyorlar. Fakat bunların kopyasını yapmak ya da kaydetmek çok da kolaylaştı. Birçok resim izin alınmaksızın internet ortamında dolaşır hale geldi. Batch Watermark Creator resimlerinizi korumak için internete yüklemeden önce resme filigran (kendi damganızı vurabilirsiniz) ekleyen bir programdır. Bu sayede fotoğraflarınıza kendi adınızı veya sizi simgeleyen bir yazı ya da resmi ekleyebilirsiniz.

Programın kullanımı da oldukça kolay. Yapmanız gereken sadece filigran ekleyeceğiniz fotoğraf ya da resmi programın penceresinden çağırmak ve daha sonra takip eden ayarları yaparak fotoğraflarınıza kendi damganızı eklemek.

Büyük boyutlu resim düzenleme programlarıyla zaman kaybetmek ve ayrıntılar içinde boğulmadan işinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Program filigran ekleme yanında resimler üzerinde çeşitli düzenlemeler yapmanıza da imkan tanır. 40'ın üzerinde resim biçimini tanır.

Özellikler:

# Birçok resim biçimini tanır. JPEG, BMP, TIFF, PCX, PNG, TGA, PBM, PGM, PPM, GIF, VDA, ICB, VST, PIX, WMF, FAX, PSD, PDD, PSP, CUT, PCD.
# Metin ve resim ekleme filigranını destekler.
# Resim düzenlemeyi destekler.
# Tek düz metin ya da özel efektler kullanılabilir.
# Metin filigranı özelleştirilebilir.
# Tek ya da toplu olarak filigran eklenebilir.
Not:Özel resimlerinize filigran eklemeden önce bu resimlerin bir kopyasını almayı unutmayınız. Hatalı yapılacak bir filigran işlemi sonrası özgün resme bir zarar geldiğinde geri dönememe riski mevcut. Bu açıdan resmin kopyası üzerinde çalışmakta fayda var.
# Yazı tipi, renk, konum gibi düzenlemeler yapılabilir.
# Kullanıcı ayarları otomatik kaydedilebilir.
# İşlenen fotoğrafın öngörünümü gösterilir.

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.
 
Yukarı