Bayan Arkadaşların Dikkatine!!!

pelin

Kıdemli Üye
Değerli bayan arkadaşlarım.

Forum açıldığında beri bayanlar olarak sayımız giderek artıyor. Hepiniz rahatlıkla foruma katılıyor ve aktif oluyorsunuz...

Bu güne kadar herhangi bir bayan arkadaşı rahatsız eden olmadı olacağını da sanmıyorum. Motosiklet Forum üyelerinin hem kalitesi hem de düşünce yapısı kuşkusuz 10 numara...

Ben yine de bu topiki açma gereği duydum. Ne olur ne olmaz.

Bizler yönetim olarak bütün üyelerimizin bilgilerini görebiliyoruz. (Şifre Hariç) Olur da sizi rahatsız eden olursa ve çekiniyorsanız lütfen bana özel mesajla veya direk olarak buradan bildirebilirsiniz.

Böyle bir durumda inanın bütün yetkimi son noktasına kadar kullanır ve laflarımı esirgemem.

Teşekkürler

Latif Korkmaz

Forum Bağımlısı
evt bence yerinde bir yönlendirme oldu başarılar dilerim umarım bu görevi kamplı gezilerde de sürdürürsünüz böylece bizde rahatlıkla uyumuş oluruz )))

A

A.Rezzak

Misafir
Bayanlar sizi etkinliklerde görebilmek için toplantı yerimizi bile değiştirdik,
Ayrıca gezi olsun toplantı yeri olsun önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca siz zahmet etmeyin güvenlik teşkilatımız sizi rahatsız edeni hemen içeri tıkıverir birdaha da hiç günyüzü göremezler :D

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Pelin hanım elinize sağlık forumdaki bütün bayanların hislerine tercüman olmuşsunuzdur.Sizide bayan arkadaşlarımızıda forumda ve toplantılarda daha etkin ve daha çok görme ümidiyle başarılar.

forever motosikletforum

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Ne ? biri guvenlikmi dedi.
Buyrun benim.
Burdayım ben
:)
ellerine saglık pelin hanım.

pelin

Kıdemli Üye
Beni siz var ettniz.. Bu arada biraz daha konuyu dağıtırsanız hepinize -rep vermek zorunda kalacağım :)

Yer
İstanbul
şimdi internete yeni yeni başlayanlar olabilir. ama bir bayan olarak şunu bilmeliyiz ki yüzünü değil adını bile saklayan, insanlar tarafından bu alemde sıkça rahatsız ediliyoruz. fazlaca ileri gitmediği müddetçe çok fazla takmamak gerek sanırım. alışmak gerek. yine de yönetimin tavrı içinizin rahat olması bakımından pek işlevsel.

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Arkadaşlar, Forum toplantılarımıza katılım ne kadar cok olursa, bu sanal dunyayı o kadar hızla reele tasımıs oluruz, ve boylece olması muhtemel sıkıntıların tamamina yakın kısmının baslamadan bitirmis oluruz.
Bunun icin toplantılara katılımın mumkun oldugu derecede yuksek seviyede olmasını tavsiye ediyorum.
İnternet le gunde ortalama 20 saat (Abartı değil) mesgul olan biri olarak yegane onerim bu dur.

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
@Fulu

sevgili Fulu seni destekliyorum arkadaşım bu konudaki aksiyon ve organizasyonunu hep beraber bekliyoruz ....

forever motosikletforum

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
HAKANPEGASO;3689]sevgili Fulu seni destekliyorum arkadaşım bu konudaki aksiyon ve organizasyonunu hep beraber bekliyoruz ....

forever motosikletforum[/QUOTE]

O zaman, Bu pazar gunu bahanesiz olarak bayanların da katılımıyla ulas beyin mekanında kalabalık bir toplantı yapacagımızı soyleyebilirmiyim arkadaslar.
Desteklermisiniz bu sozumu ??
Ben facebook tan ilkokul arkadaslarımı buldum ve 17 subattaki o yogun kar yagısına ragmen kimi beylikduzunden kimi cekmekoyden kalkıp geldiler.
arkadaslar bir sey yapmak istiyorsak, bunu gercekten istememiz lazım. Sadece ortaya laf olsun diye bir sey soylemek bosuna sayfa kirliliginden baska bir sey degil.
Eğer gercekten ben de o toplantıda olacagım, bende fikirlerimi canlı olaak tartısıp kararlar alınırken fikrimi beyan edecegim diyen bir kisi, vaktini, isini gucunu ona gore ayarlar ve oraya gelir.
Olsa da olur olmasada olur, yaw hadi sende gibi dusunceler icerisinde olursak, lavaboya bile gitmeye usenen tipler olup cıkarız.
Saygılarımla....

Yukarı Alt