Bayramın 2. Veya 3. Günü gezi

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Hadi bir yeşillik yap kaç buralara.Bu mevsimde sizin oralar çok ıslak olur :D
abi doğru söylüyorsun da, eşimle düşündük beraber gelmeyi, ama malesef. uçak biletleri bayramda 2 kişi servet değerinde :)
otobüs desen, mecbur kalmadığım zaman artık binmiyorum, çünkü üniversitede yıllarca otobüsle gider gelirdim nefret ettim artık. yani anlayacağın gelemem, mecbur buralardayım.
ama dün güzel bir haber aldım. işimiz Trabzon'da bitti sayılır. yeni bir iş için ayrılacağız burdan. kısmetse Ankara olacak. eğer öyle olursa bir dahaki sezon ben de aranıza epey bir katılacağım demektir :)

arkadaşlar merhaba ağva tarafına bir gezi yaparmıyız diye düşünüyorum katılan olursa görüşelim.Daha önce ağvaya motorla gittim yol çok virajlı ama oldukça keyifli.

Yer
içerenköy
Ağva yollarını cok ii bilirim,bu yaz belki 10 defa gitmişimdir cok güzel bir yer tartışmasız ama ,sehir dışı düşünüyorduk...bakalım arkadaşlar ne düşünürler beklemekteyiz.....

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Arkadaşlar, maksat hem bayramlaşmak hemde dostlukları daha da pekiştirmek...
Gezi mi
Tamam
Yalova Topçularda toplaşalım.Ordan ver elini karamürsel.Orda aralardan harika bir manzaralar ve virajlar eşliğinde Yalakdere de başdeğirmen alabalık tesislerinde Bruch.
Ne dersiniz.
ee ne diyorsunuz.Havada müsait olacakmış.Bayramın 3. günü bu bayramlaşma ve günlük geziyi yapıyormuyuz.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
arkadaşlar merhaba ağva tarafına bir gezi yaparmıyız diye düşünüyorum katılan olursa görüşelim.Daha önce ağvaya motorla gittim yol çok virajlı ama oldukça keyifli.
biz eğitim için o yolu kullandık 6 öğrenci bir i hocamız ve özetmenler eşliğinde ağvaya kadar gittik geldik.
BU sefer değişiklik olsun diye bayramın 3. günü topçularda toplaşıp karamürsel üzerinden yalakdere başdeğirmen tesislerinde Bruch ve bayramlaşma
düşünüyorduk.Buyrun sizde gelin.

Erol Ceyhan

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/Bayrampaşa
Evet benim için uygundur bayramın 3.günü bursaya hareket edebiliriz evrensel telefonla bağlantı kurup detayları konuşalım gelmek isteyen diğer arkadaşlar bize katılabilir...

Yukarı