Bayramın 3. (cumartesi) günü çatalca gezimiz var

ahmet geyin

Organizatör
Yer
tekirdağ - çerkezköy
Bayramın 3. yani cumartesi günü çatalca civarına mangallı gezi düzenliyoruz katılmak isteyen arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız.gezimizde mangal keyfide yapmak istiyoruz bu sebepten dolayı katılımların önceden bildirilmesi organizasyon açısından daha sağlıklı olacaktır.şu ana kadar forum dışı katılım 15 e ulaşmış bulunmaktadır.bilgi almak isteyen arkadaşlar bana 0533 813 91 46 nolu telefondan veya onur filize 0544 341 34 72 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.umarım güzel bi gezi olur.ben listenin başına adımı yazayımda dışarda kalmayayım.herkeze selamlar..

1-Ahmet GEYİN

ahmet geyin

Organizatör
Yer
tekirdağ - çerkezköy
erdal abimizin affına sığınarak bu geziyi cumartesi yapmak zorunda kaldık.kusura bakma erdal abi senin için özel bi gezi planlıycaz artık kendimizi affettirmemiz lazım.sevgiler..

Yer
fatih/istanbul
Selamlar millet
Vallahi işten güçten nete bir türlü giremedim ama sağolsun Onurcum yine bilgilendirdi beni müsadenizle Ahmet abi 4.sıra boşta onuda ben doldurayım saygılar :)
1-Ahmet GEYİN
2-Onur FİLİZ
3-Ozan FİLİZ
4-Fatih ORÇİN

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
1-Ahmet GEYİN
2-Onur FİLİZ
3-Ozan FİLİZ
4-Fatih ORÇİN
5-Ali ŞENGELİR
6-Ali ŞENGELİR'in arkadaşı
7-Murat GÜMÜŞKAYA
8-
evet arkadaşlar yok mu istanbul gibi bir mega şehirden katılacak arkaşlar !!!

sayımızı arttırsak nasıl olur ;) hep eü,t,m diyoruz gezi deyince susuyoruz :) evet bir araya gelip organize olalım toplantılar düzenleyıp bır bırımıze tecrubelerımız aktaralım..

ahmet geyin

Organizatör
Yer
tekirdağ - çerkezköy
1-Ahmet GEYİN - ÇERKEZKÖY
2-Onur FİLİZ - VİZE
3-Ozan FİLİZ - VİZE
4-Fatih ORÇİN - VİZE
5-Ali ŞENGELİR -ÇORLU
6-Ali ŞENGELİR'in arkadaşı - ÇORLU
7-Murat GÜMÜŞKAYA - SİLİVRİ
8-Ahmet - ÇERKEZKÖY
9-Aydın - ÇERKEZKÖY
10-Selçuk - ÇERKEZKÖY
11-

ahmet geyin

Organizatör
Yer
tekirdağ - çerkezköy
Arkadaşlar şu anki planımızda sabah 10 gibi hepimiz sarayda ki parkta buluşup oradan hep birlikte hareket etmeyi düşünüyoruz.tüm arkadaşların buna göre kendi güzargahlarından hareket etmeleri rica olunur...

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
1-Ahmet GEYİN - ÇERKEZKÖY
2-Onur FİLİZ - VİZE
3-Ozan FİLİZ - VİZE
4-Fatih ORÇİN - VİZE
5-Ali ŞENGELİR -ÇORLU
6-Ali ŞENGELİR'in arkadaşı - ÇORLU
7-Murat GÜMÜŞKAYA - SİLİVRİ
8-Ahmet - ÇERKEZKÖY
9-Aydın - ÇERKEZKÖY
10-Selçuk - ÇERKEZKÖY
11-Gökmen YILMAZ- VİZE
12-

Erdal Özgüner

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/küçükçekmece
Değerli arkadaşlar, ne yazıkki bayram süresince işte olmak zorundayım, sadece pazar günü boşum, bayramın bu son günün de gidemediğim eş dost bayram ziyaretlerini yapmam gerek. Katılan tüm arkadaşlara iyi eğlenceler, bol muhabbetler, keyifli sürüşler diliyorum. Bol bol resim çekin .

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
Arkadaşlar şu anki planımızda sabah 10 gibi hepimiz sarayda ki parkta buluşup oradan hep birlikte hareket etmeyi düşünüyoruz.tüm arkadaşların buna göre kendi güzargahlarından hareket etmeleri rica olunur...
ahmet abi saat 10 çok geç olur en gez saat 9:00 da teker döner !!! ki fazlaca zaman geçirebilelim yemek içmek hoş sohbet için.az önce ali ile görüştüm kendısı yarın senle tekrar buluşucakmış. onada saat 10 çok geç geldi.. bu konuya bi el atalım

ahmet geyin

Organizatör
Yer
tekirdağ - çerkezköy
ahmet abi saat 10 çok geç olur en gez saat 9:00 da teker döner !!! ki fazlaca zaman geçirebilelim yemek içmek hoş sohbet için.az önce ali ile görüştüm kendısı yarın senle tekrar buluşucakmış. onada saat 10 çok geç geldi.. bu konuya bi el atalım
okey ozaman saati biraz daha erkene çekeriz belki yarın akşam netleştiririz ama biliyosun uzaktan gelicekler onlarada danışıp yarın akşam son şeklini veririz.

Yukarı