becerimi aptallıkmı?

Kayıt
8 Ekim 2009
Mesajlar
2.734
Beğeniler
810
Yer
KIRKLARELİ/VİZE
#2
ömer abi acaba bu arkadaşın madalyasını neresine astılar :D bu vıdeoyu youtub ta izlemiştim biliyorum paylaşımız için tşkler..ama benım kulanıcıya olan yorumun motoru gerçekten güzel ve süratli ama vucudunun üstündeki et yığının içinde kafasında beyim yok :) hayatıda çok ucuz yani :)
 

o.somuncu

Organizatör
Kayıt
6 Ağustos 2008
Mesajlar
1.258
Beğeniler
850
Yer
Dikili - İZMİR
#4
Motosiklete binmek,yaşamını pamuk ipliğine bağlamak değildir!..Bütün aracların kullandığı yollarda gösteri ve hız yapmak,kime neyi ispatlar?..
Gösteri ve yarışların, trafiğe kapalı alanlarda gerekli önlemler alınarak yapılması; yarışçı ve seyircinin emniyeti için gereklidir..

İlhan Aydınlıoğlu arkadaşımın imzasında bulunan sözlere ben de katılıyorum!..
 

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
Kayıt
21 Ocak 2009
Mesajlar
1.399
Beğeniler
369
#5
beni sinirlendiren, videodaki kullanan sahıs sehir içindeki hızı ve aralardan süratli gecerek motor kullandıgını sanıyo kim varsa bu sekilde kullanan ahanda buraya yazıyorum gebermesi an meselesidir,araclardan birtanesi az bir pike yapsa motosikletin üzerine doğru yapacagı hiçbirsey yok ne fren ne bibaşka bişey kurtarmaz bu kendini bilmez ucuz sovmeni
 
Kayıt
2 Nisan 2009
Mesajlar
112
Beğeniler
52
Yer
İstanbul
#7
Sadece şuursuz...Yetenek doğru yerde, doğru zamanda sergilendiğinde yetenektir, bunun yaptığı aptallıktanda başka birşey değil... Bu şekilde giderek insanları tahrik etmenin alemi yok. Rüzgarın oğlunu pistlerde görmek isteriz.
 

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Kayıt
27 Şubat 2009
Mesajlar
9.464
Beğeniler
9.023
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
#8
Ben yorumumu o siteye yaptım.Bir kaç kez de yolda karşılaştık o salakla.
Hatta böyle kullanmanın bedelinide az daha ödüyordu.
Üzüldüm kurtulamadık bu salak maymundan.

ALLAH'tan yollarda bu maymunlardan çok varda değerimiz ortaya çıkıyor.
 

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
Kayıt
21 Ocak 2009
Mesajlar
1.399
Beğeniler
369
#10
ALLAH'tan yollarda bu maymunlardan çok varda değerimiz ortaya çıkıyor.


Sana tamamiyle katılıyorum Şenol abi....

değerimizmi ortaya cıkıyo yoksa adımız kötüyemi çıkıyoda fatura hepimize kesiliyor,tokatta biri sehir içinde hız yapıpta eksozunu acıp bagırtsa, ortalıgı karıştırsa seyret manzarayı kontroller başlıyo sıkı denetime giriyoruz sebep bir kişinin yaptıgı hata,bu tip huzuru bozan insanları kesinlikle isterse motosiklet tutkunu olsun(ben gerci motosiklet tutkunu saymıyorum bu insanlarıda)trafige plakasıyla şikayet etmek gerek,ben çok kez yapmışımdır bunu araç yada motosiklet
 
Yukarı