Benzinimi çaldılar. ...

Bilgin Turan

Forum Bağımlısı
Yer
Şişli, İstanbul
Sabah motor calismiyor bi garip. Dedim acaba muslukmu kapali baktim kapali hic fark etmedim actim haha benzin disari akiyor hortumu cikarip benzini indirmis adamlar. Saolsunlar banada birakmislar biraz. Musluguda kapatmislar bosa akmasin diye

Camide ayakkabı çalan bazı hırsızlar yerine bir tane terlik koyuyorlar mağdur vatandaş evine dönebilsin diye, sizin hırsınızın yaptığı ona benziyor. Geçmiş olsun motor yerinde dursun da giden benzin olsun :)

Benim de dün gece yarım depo benzinim varken sabah benzin göstergem çeyrek gösteriyordu muhtemelen göstergemde ya da benzin müşüründe sorun var.

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Bilgin tekrar geçmiş olsun kardeşim. Şimdi telefonda taktığım lakapları takamam ama :) onun kulağı çınlıyordur genede.

Nazar boncuğu olsun

Sabah motor calismiyor bi garip. Dedim acaba muslukmu kapali baktim kapali hic fark etmedim actim haha benzin disari akiyor hortumu cikarip benzini indirmis adamlar. Saolsunlar banada birakmislar biraz. Musluguda kapatmislar bosa akmasin diye
bilgin kardeş geçmiş olsun .çalanlar herhalde bilmiyordur.Bir bilginin benzini olduğunu.

Yukarı