biketr

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
ben istanbula gelmeden önce ilgileniyodum trabzonda lisedeyken kendi çabalarımla iki organizasyonda yarıştım asfalt zeminde onlarca yarış bisikletinin arasındankalınteker dag bisikletimle bir üçüncü birde dördüncülügüm vardı devam etseydim bişeyler olurdu belki

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara

bu hafta sonu tekrar elmadağ turumuz var gelmek isteyenleri bekleriz:)
tabiiki mtb ile;)

www.biketr.com/forum/showthread.php?t=1766"]www.biketr.com/forum/showthread.php?t=1766

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
bisiklete lise dönemlerimde profosyönel anlamda biniyordum askerden öndece kendi çapımda. sağolsun bisikletim hala duruyor.şimdilik kondüsyonumu açmakla meşgulum malum yaş ilerledi hareket yok.şimdilik sizinle olmasada kendi başıma ufak ufak biniyorum ama en yakın zamanda size katılacağım.

Yer
Kadıköy/İstanbul
Bisikletin yaşı olmaz.. Bütün iyi motosikletçiler genelde ilk eğitimlerini bisiklette almışlardır.

Bisiklet sürmenin motosiklete çok büyük katkısı vardır.. Örneğin ben :)

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
katkısının motorun marşına ilk bastığımdan beri ferkındayım ulaş abi.ama binmiye binmiye hamladım.ben bisikletle gümüşyakaya gidip bir gecede orada kalıp ertesi gün geri dönüyordum ama şimdi gerçekten hamım biraz açılayım hele ondan sonra görürsün bisiklet üzerindeki hünerlerimi.;)

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Valla bisiklete en son nezaman bindiğimi bile hatırlamıyorum... Ama tekrar bisiklet alıp binmeyi çok istiyorum...Belki ilerde Ulaş kardeşimden kaparım iki tane...

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
karne yaşımız çoktan geçti ama bisiklet almanın tam zamanı;)
delta bisiklete uğramadan sakın bisiklet almayın;)

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
ulaş mayıs ayında bende açmışım konuyu ama olsun yeni bisikeltim geliyoya heyecan sardı:)

Yukarı Alt