bilgilendirirseniz sevinirim....

herkese selam... 2. el hyosung 250 r almak istiyorum.daha önce 2 sene kadar truva kullandım.motor kullanmak ile ilgili herhangi bir problemim yok.düzgün ve rahat kullana biliyorum.sizlerden tavsiyeler almak istiyorum.almak istediğim motor sizce iyi bir motor mu?özelliklerinden bahsedebilirmisiniz?şimdiden teşekkür ederim.....

Yer
Kadıköy/İstanbul
Merhaba,

Baslangic icin fena degil. Hem fiyatı uygun hem de sakin bir motosiklet. Genelde o motosikleti alanlar 5-6 ay sonra 600 CC marka motosiklet alıyorlar.

Goruntusu hos ve çekici bir motosiklet ama iş binmeye gelince sizi tatmin etmeyecektir.

teşekkürler

Merhaba,

Baslangic icin fena degil. Hem fiyatı uygun hem de sakin bir motosiklet. Genelde o motosikleti alanlar 5-6 ay sonra 600 CC marka motosiklet alıyorlar.

Goruntusu hos ve çekici bir motosiklet ama iş binmeye gelince sizi tatmin etmeyecektir.

teşekkürler
motosiklet hakkında duyduğunuz yada bildiğiniz terslikler,hatalar var mı biliyomusunuz peki?en kısa zamanda almak istiyorum ama bu motorsikleti kullanan çevremde biri yok...kimseye bişey soramıyorum.

Yer
Kadıköy/İstanbul
Merhaba

Olumsuz bir sey duymadım. Dedigim gibi sadece biraz kullandiktan sonra size yetersiz kalacaktir. O da kullanimla alakalı. Genelde sehir icinde kullanacaksanız bu süre daha da uzayacaktır

Adres : İnönü Cad. Ar Sk. No: 4 BURSA

Tel : 0 (224) 222 90 73

Fax: 0 (224) 222 94 04

E-mail: bilgi@nezirbatut.com

www.nezirbatut.com

www.nezirbatut.com/ikinciel.html

yukarıdaki adresten 30 a yakın ikinci el motorsiklete ulaşabilirsiniz
ayrıca sıfır almak isteyenlere bir telefon kadar uzaklıktayız
sıfır motorlarda cazip fiyatlarımız için mutlaka arayınız
teknik bilgi verilmektedir
30 yıllık güvence satış ve sonrası...

Saygılarımızla

Yer
ANKARA
bence sınırları biraz daha zorlayıp yamaha ybr 250 alırsanız hem motorsikletten zevk alırsınız hemde değiştirmek istediğinizde fazla değer kaybetmez...

Yukarı