Bilgisayar Sorunlarınız...

Yer
istanbul/pangaltı-şişli 0532 4728066
ali kardeşim senden ricam bir videoyu nasıl yükleyebilirim. yanlız tek bir video , geçenlerde bir denedim ama video bitince altında başka videolarda çıkıyor ben tek pencerede bir video istiyorum, facede görüyorum herkes yapıyor. şimdiden teşekkürler

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
abi videoyu nereye yüklemek istiyorsun?? forumamı yoksa bilgisayaramı??

@Tarık

Yer
Almanya / Cuxhaven
Camtasia Studio nun full olanini istesem cok sey mi istemis olurum Ali bey ?

Yer
Almanya
Iyi aksamlar.Bundan 3 ay önce bilgisayar kullanirken birdenbire kapandi,tekrar actigimda siyah bir ekran cikiyor ve normal starten yaziyo,defalarca yaptim acilmadi.Ayni siyah ekranda 4 secenek daha var,mesela ceyranlar kesildiyse buraya basin,bilgisayari yanlis kapadiysaniz buraya basin gibi.Hepsini denedim malesef olmadi.Her denememde 30 saniye geri sayiyor sonra tekrar yeni start yapiyo,ama acilmiyor.encok Orjinal CD sini taktim olmadi.Burda yaptirmaya kalksam cok pahali.En sonunda baska bilgisayar almak mecburiyetinde kaldim.encok üzüldügüm bilgisayarin icinde bircok önemli dosyalarim vardi.Yazik oldu.Tekrar acmanin bi caresi yokmudur acaba.Yardimci olabilirseniz cok sevinirim.´Simdiden tesekkürler........

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
@Hasan M.Mustafa

eğer back-up almadıysanız bir yoluda bilgisayarınızın hard disc sökülüp başka
bilgisayara takılarak verilir kurtulur.sonrada format atın soru gider.

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
@Hasan M.Mustafa

hard disc sökmek çok kolay olmadı tanıdık bir bilgisayarcı(yada herhangibiri)
bu işi kolaylıkla yapar.

Bülent.Ö

Forum Bağımlısı
Yer
İdealtepe / İstanbul
Eğer epey eski bir makineden söküyorsanız HDD ATA tipindedir. Yeni makinede de ATA disk varsa (ki bu "master"dır - "ana disk" diyebiliriz) eski diski "slave" (köle disk) olarak tanıtmalısınız. Bu da genellikle bir jumper ayarı (diskin arkasında mini-sigorta gibi plastik bağlantı elemanları) ile yapılır.

Yeni disk ya da her iki disk de SATA ise o zaman sorun olmaz, takınca görecektir.

Verilerin görülmesinde sorun yaşıyorsanız buraya bildirin bazı veri kurtarıcı programlar var, onlar yardımı ile çözülebilir.

Yukarı Alt