Bilgisayarda en büyük vakit katilimi sunuyorum :)

Yer
Samsun
hala da pc başındaysam en kötü arka planda çalışıyor oyun uo çok oynamak istedim ama çok karışık herşey öğrenemedim bi türlü :)

Yer
BAŞKENT
Bende yılarca oynadım ko yu bence okadar da cok zaman kaybı degıl dıe dusunuyorum kendı adıma edındıgım dostlara deger :)
Şu anda legend onlıne oynuyorum bu tarz onlıne oyunlar hayatımda herzaman olacak gıbı gozukuyor :)

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
:(

Lord&Knights oyunu :( 1 haftadır oynamıyorum hala server 15.siyim. Ama bıraktım daha dün şükürler olsun. Tamda klan savaşları başlamışken :)

Ne kadar eşeğim ya, çok kızıyorum kendime...

H. Nuri

Aktif Üye
Yer
Antalya-Side
Hahahhahha

Yav ne kadar enteresanız valla...Koca koca adamlar,online oyunlardan başımızı alamıyoruz :)

Ben de travian diyorum ;) Ama bırakalı 5 yıl olmuştur.Bir dönem gecem gündüzüme karışmıştı,sigarayı içmiyordum yiyordum resmen.Ama bitti,şimdi mutluyum artık :harika:

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Hahahhahha

Yav ne kadar enteresanız valla...Koca koca adamlar,online oyunlardan başımızı alamıyoruz :)

Ben de travian diyorum ;) Ama bırakalı 5 yıl olmuştur.Bir dönem gecem gündüzüme karışmıştı,sigarayı içmiyordum yiyordum resmen.Ama bitti,şimdi mutluyum artık :harika:
Nuri Bey,

Lord&Knights travian tarzı birşey.. Gel abi ben sana gelişmiş bir hesap vereyim :))) Hatta benim hesabımı vereyim telefon ile birlikte kurtar beni :)))

H. Nuri

Aktif Üye
Yer
Antalya-Side
valla oynadığınız oyunları bir türlü çözemedim ben. ben sürekli counter strike, call of duty oynardım. hala da oynuyorum :)
Amman Berkay kardeşim,çözeme zaten. Ben en değerli hazinemizin zaman olduğunu düşünüyorum, ve bu oyunlar bizim bu hazinemizi müsrifçe harcamamıza sebep oluyor.

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Amman Berkay kardeşim,çözeme zaten. Ben en değerli hazinemizin zaman olduğunu düşünüyorum, ve bu oyunlar bizim bu hazinemizi müsrifçe harcamamıza sebep oluyor.
Cidden Berkay hiç bulaşma :) Hala kurtulmak için uğraşıyorum.. Bakmıyacağım diyorum sabah bir telefon geliyor "baba bak şu oyuna yeter!" diye aranıyorum :( En sonunda telefonu çöpe atacağım :)

Bu arada bana kaybettirdiklerini düşündükçe, kafamı duvara vurasım geliyor. En önemlisi yatmadan önce okuduğum 40-50 sayfa kitabımdan oldum :(

Web sitenizde Güvenlik Yoktur Herhangi bir saldırıda kapanmaya yöneliktir benimle özelden iletişime geçin yani mesaj atın Siteniz Dos/DDoS Saldırısı yediği anda kapanmakta Bunu test ettim güvenliğiniz açısından uyarıyorum Lütfen forumunuzu güvenleştirin yada bana özelden mesaj atın birlikte yapalım

Yer
İSTANBUL
Benim içimde Silkroad kaldı abi kim ne derse desin. Knight Online çok daha fazla vaktimi çaldı, çok daha fazla tuttu ama Silkroad konusu ve oynanış şekli özellikle hırsız tüccar muhabbetleri efsaneydi.
AT sırtında kervan yükü çekip yolda hırsızlarla kapışmayan bilmez. Önce npc hırsız gelirdi, peşine diğer oyuncu hırsızlar o heyecanı verebilen hiç bir oyun yok hala...

Yukarı