Bir babanın en zor anı

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
İzmir'de 3 ay önce askerden gelen ve bir büfede servis elemanı olarak çalışmaya başlayan 22 yaşındaki Cihan Güzel, işini bitirdikten sonra motosikletiyle evine gitmek üzere yola çıktı. Kaskını takmadan motosiklete binen genç, gece saat 01.00 sıralarında Balçova'daki Bahçelerarası 8. Sokak'a geldiğinde aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu virajı alamayarak kaldırıma çarptı. Motosikletten fırlayan Cihan Güzel, başını yola çarparak olay yerinde hayatını kaybetti.

Kısa sürede olay yerine gelen acil yardım ekipleri ve polisler, talihsiz genç için yapılabilecek bir şey olmadığını gördü. Kazayı haber alınca hemen olay yerine gelen 50 yaşındaki bahçıvan baba Fevzi Güzel, oğlunu cansız yerde yatarken görünce adeta yıkıldı. Evladının elini tutarak gözyaşlarına boğulan acılı baba, olayın şokuyla uzun süre cesedin başından ayrılmadı. Gözü yaşlı babayı, polisler ve vatandaşlar sakinleştirmeye çalıştı. Fevzi Güzel, daha sonra kendisini arayan yakınlarını acı haberi bildirdi.

Takvim

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Güvenlik ekipmanlarının ne kadar önemli olduğunu malesef bu tip haberlerle ne kadar önemli olduğunu hatırlıyoruz dikkat arkadaşlar dikkat

forever motosikletforum

Bazı arkadaşlar neden takmaz şu kaskı anlamıyorum yaw kardeşim karizmanmı önemli yoksa hayatınmı yaa :mad:

öner coskuner

Forum Bağımlısı
Yer
Cuxhaven,Germany
Gayet basit neden takmadiklari...........
Bizim milletize devamli yukardan emrini vereceksin, kendinden aklina gelmez.
Dogma büyüme Uzunköprü Edirneliyim,her yil izine geldigimde duyuyorum,yok polis motorlari toplamis,onu yapmis bunu yapmis...
Iyi güzelde,carsida oturuyorum,polis ekibi kösede duruyor kardesim...
Günde 150 tane motor geciyor yanindan birtanesini durdurduklarini görmedim simdiye kadar....
Ben hayabusaya biniyorum kaskimi takiyorum...
Neden taktigim akillarina gelmiyor sanirim,carsi icinde olsada takiyorum.
Kaza yapip ölümle sonuclanan kazalarin yüzde 60i,50 km hiz ilen meydana geliyor arkadaslar bunu untmayin.....:mad::mad::mad::mad:

yesim

Kıdemli Üye
BU zihniyetle daha çok canlar yanacak.. Yazık insanlar kendisini düşünmüyorsa ailesiniğ düşünsün

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
kask takmayanlara tek sözüm kaz kafalı olmalarıdır yolda görüp uyardığım çok arkadaşlar oluyor özellikle paketçiler,su servisçileri ve bazı pizzacılar ama nafile sonuçlarıda malum üzücü haberler....

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Dünyanın hiç bir ülkesinde olmadığı kadar ağır vergilerimiz var.Gerek motoru alırken gerekse motora benzin alırken..!Hiç değilse siyasetciler elini vicdanına koyup güvenlik ekipmanlarındaki vergiyi min. düzeye hatta sıfıra indirgemelidirler.Allah ailesine sabır verisin.:confused:

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
bazilarıda gidecekleri yer yakındiye takmıyorlar sanki takıp cıkarması zor halbuki iki adım ötede bizleri nelerin bekledigini kim bilebilirki milletce keşkelerle yaşamaya alışmışız iş işten geçtikten sonra keşkenin nefaydasıvar buhaber imnsallah umursamaz arkadaşlarımıza bir dersolurda bidaha böyle üzücü habarlae duymayız

Yukarı