Bir ıslık da ben çalayım...

Kayıt
5 Haziran 2011
Mesajlar
5
Beğeniler
0
#1
Merhabalar;
uzunca bir süre Çengelköy'de yaşadıktan sonra bu yılın başlarında yukarı dudullu kayış dağı taraflarında bir yere taşındık ve artık burada oturuyorum. Öğrenciyim gebze yüksek teknoloji enstitüsünde okuyorum.Bir kaç sene içinde okulum bitirmiş olacak. Fi tarihinden beridir motorsiklet merakım var,özellikle klasik olanlara.Henüz motorsiklet konusunda tecrübem yok ama en kısa sürede gözüme hitab eden birine sahip olmayı planlıorum,teşekkür ediyorum...
 
Kayıt
5 Haziran 2011
Mesajlar
5
Beğeniler
0
#11
Çok teşekkür ediyorum herkese,gördüğüm kadarı ile çok sıcak bir ortama benziyor.Ehliyet işi için bir kaç yer araştırdım,Kadıköy Boğaziçi Sürücü Kursunu düşünüyorum.Yaklaşık 40 saatlik motor eğitimi veriyorlar sanırım.Fiyat konusunda pek bir fikrim yok ama önümdeki iki haftalık sınav dönemini atlatayım gidip konuşmayı düşünüyorum. Önerebileceğiniz bir şeyler varsa eğer işime yarar diye düşünüyorum.Teşekkür ediyorum..
 

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Kayıt
27 Şubat 2009
Mesajlar
9.464
Beğeniler
9.023
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
#12
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,


Yeni başlayacaksanız size bir kaç nacizane tavsiyem olacak.
1-Kesinlikle ybr 125 en ideal seçim olur.Tecrübe ile sabittir.165 bin km lik bir tecrübe.:)
2- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
3- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
Bakınız:http://www.rahmibarutcu.com bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve bu linki http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=3954&highlight=T%FCm+%FCyelerimiz+Mutlaka mutlaka tıklayın ve sonuna dek okuyun inceleyin.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.
 
Yukarı