bir kaza daha

Kayıt
21 Mart 2010
Mesajlar
9
Beğeniler
2
Yer
İstanbul
#1
Arkadaşlar dün tem üzerinde istanbula giriş kısmında kartal sapagına yakın bir motosiklet kazasi duyumu aldım.Ben kurtköy tarafına gidiyordum onlarca kilometre kuyruk vardı geliş yönünde.daha sonradan sorduğumda yarış motoru kullanan birinin emniyet seridinde duran araca carptığını ve hayatını kaybettiğini öğrendim.Bu bilgiler kesin değil kazayla ilgili bilgisi olan varsa paylasımını bekliyorum.

Sorunsuz sürüşler dilerim hepinize
 
Kayıt
3 Nisan 2010
Mesajlar
5
Beğeniler
1
Yer
Ankara
#3
Aslında Motorsiklet sürücülerinin ilk yardımı çok iyi bilmesi ve uygulaması gerekiyor.Biz Sağlık Personelimiyiz ne bilelim ilk yardımı diyecek bunu okuyanlar ama Amerika'da ilk yardımı evsizlere bile öğretiyorlar.
 

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Kayıt
27 Şubat 2009
Mesajlar
9.464
Beğeniler
9.023
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
#5
Birde o sürücünün adı üstünde emniyet şeridinde ne işi var.
O sürücü ve onun gibiler hani derler ya cami duvarına işemek.Onlar camiinin minberine işiyorlar ve böylece fena şarpılıyorlar.
Eeee ALLAH ın tokadı başka şeye benzemez.

Diğer yandan biz bilinçli sürücüler ilk yardım eğitimleri ve felaketlerde görevlendirilmek üzere amatör radyo kullanımı eğitimleri alıyoruz.
Gönül isterki bu eğitimleri herkes alsın ama bizim milletimiz bunlara maalesef çok uzak.Ancak eğitimlerin ciddiyetinin farkında olanlar bunları alırlar ve ceplerinde bulundururlar.
Bizim milletimiz her naneyi çok iyi bilir ama iş icraate gelince foss
 
Yukarı