bir soru genel soru

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
ben repsol cüyüm ama öyle bir siteye denk gelmedim biz bir ilk başlatabiliriz motosikletforum çatısı altında.

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
harley goldwing gibi özel forumlar var ama ben prensip olarak karşıyım bu tür gruplara komplex gibi geliyor sakın yanlış anlaşılmasın

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
arkadaşlar böyle bir ayrıma forum içerisinde gidersek bunun sonu gelmez
repsolü,dakarı,banditi,fazeri,....................................;)

Bülent.Ö

Forum Bağımlısı
Yer
İdealtepe / İstanbul
Başka bazı forumlarda motorsiklet marka/modellerine göre alt forum ve konular açılmış durumda. Bu şekilde mesela CBR 125R kullanıcıları sorunlarını kendi aralarında tartışabiliyorlar. Yedek parça, bakım vb açısından olabiliyor. Arama fonksiyonu binlerce konu arasında ilgilendiğin şeyi bulmakta zorluyor insanı.

Bu forumda da temel on markada (+diğer) gruplar açılabilirdi. Öte yandan motorsikletin bir yaşam tarzı olduğuna inanan bir insan olarak "marka bağımlılığı" gibi bir şeye ben de karşıyım. Bu forumda "kullanım tarzı"na göre ayırım var, SS, Chopper vs gibi. Bence gayet olumlu bir yaklaşım.

Bir alternatif mesela SS altına alt gruplar açmak olabilirdi ama o zaman da hem forumu yönetmesi hem de kullanıcıların "ben bu postayı nereye göndereyim" sorusuna yanıt bulmaları zor olacaktı...

Yer
Kadıköy/İstanbul
Motosiklet Forum'da her türlü görüş ve öneriye açığız zaten bu forum bunun sayesinde bu günlere kadar gelebildi...

ama öncelikle şunları yerine getirmeniz gerekiyor

1.Geçerli bir kullanıcı adınız olmalı
2.Kendi avatarınız olmalı
3.Kullanıcı profilinizi eksiksiz doldurmanız gerekli
4.Sizi tanıyabileceğimiz kadar katılımcı olmanız gerekli.

Bu özelliklere uymayan arkadaşlar lütfen bu tip taleplerde bulunmasın.

Forum sitemizde her türlü konunun yazılabileceği odalar özenle hazırlanmıştır. Bunuda bilmeniz gerekir.

Değerli arkadaşlar forum sitemizle ilgili öneride bulunurken öncelikle forum sitemizi gezmenizi ve incelemenizi öneririz

Yukarı Alt