Bisikletçiler Hakkındaki Düşünceleriniz

İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te oturuyorum.Profesyonel sayılabilecek kadar bisikletçilik yapıyorum.Her türlü güvenlik kurallarına uyarak :)
Asıl konuya gelelim : Ben Formula 1'in orda ya da D-100 karayolunun oralarda bağlantı yollarında falan sürdüğüm vakitlerde her türlü motorsikletçi görüyorum.
Sizlerin verdiğiniz bir küçük korna veya bir el sallamak bizleri daha doğrusu beni mutlu ediyor.Biz Bisiklet camiası olarak sizleri seviyoruz.İki grup da iki tekerleklilerin hakkını savunuyor.Kısaca bisiklet camiası hakkında sizlere görüşlerim bunlar.Siz de belirtilseniz memnun olurum :)

Yer
istanbul
Bisiklet cok bfarkli ve ozel bir duygu.Yillarca bisiklet kullandim.Bmx ten tutun,racer,dsg bisikletine kadar.Daha sonra kendim topamaya başladim.piyasa bisikletleri ya ederinden pahali yada zevkime uygun olmuyordu.motorla gezmekte cok keyifli fakat bisikletle kendi gucunuzle bir daga tirmanmanin verdigi gururu hazzi hicbirşeyde bulamazsiniz.vesselam hastalikti,ilacti,ameliyatti derken epey kilo aldim ve aktif kullanimi biraktim.Yazin kondisyon olsun diye biniyorum ama uzun mesafeler yapamiyorum artik.Bisiklet sagliktir,keyiftir,mutluluktur.Cok ama cok ozel bir tutkudur.Eh bizimkide bisikletin motorlusudur hani.Tembel işi.:):)

Herkese selamlar. Adım Mert alican. Umraniye de ikamet ediyorum ve Melih arkadaşım gibi bende profesyonel bisikletciyim. Bende her türlü motorlu görünce selam verip karşılığını alınca kendi kendime sevinç doluyorum. Özellikle racing motor kullanan abiler olunca selam verip ardından yanımızda geçerken selama karşılık ara gaz çekince içimin yağları eriyor :)

Tersane Köprüsünde geçen hafta bir trial motosiklete sahip abi vardı,iki muhabbet döndürdük o sabiha gökçen yoluna ön teker kaldırarak baya gitti buralardaysa bir ses etsin :)

Tersane Köprüsünde geçen hafta bir trial motosiklete sahip abi vardı,iki muhabbet döndürdük o sabiha gökçen yoluna ön teker kaldırarak baya gitti buralardaysa bir ses etsin :)
dostum bende altkaynarcadayım,veledromda kesin karşılaşmışızdır.bisikletini tanıdım.

Yukarı