Bluetooth Kulaklıklı Kask Arıyorum

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Shark-Bluetooth-Interkom-Sistemi-SharkTooth_8728.html bu ürünü inceledim iyi bişeye benziyo ama almadan size bir danışayım dedim dostlar. Teklonoji ile aram pek iyi değildir yani bluetoothmuş falan pek anlamıyorum böyle işlerden. Blutooth kulaklıklı kask nasıl bir şey kullanan var mı?

Yer
Bornova /// İzmir
Aslında bu ürünlerin fiyatları aşırı yüksek istediğiniz bir kask alıp opsiyonel olarak intercom almak daha mantıklı geliyor bana en azından arızalanma durumunda müdehale etme şansın daha fazla olacaktır diye düşünüyorum

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Bu tür kaskı alıp kullanan biri olarak alma derim.Sürüş anında kulaklıkla veya başka bir sistemle telefon görüşmesi yaparken kaza yapma olasılığınız çok yüksek.Sürüş anında telefon gelirse çekin kenara görüşün.Sonra yolunuza devam edin.3 kuruş fazla para kazanayım derken ölme veya sakat kalmaya değer mi.

Armağan Pekatik

Forum Bağımlısı
Yer
Kartal / İSTANBUL
Bu tür kaskı alıp kullanan biri olarak alma derim.Sürüş anında kulaklıkla veya başka bir sistemle telefon görüşmesi yaparken kaza yapma olasılığınız çok yüksek.Sürüş anında telefon gelirse çekin kenara görüşün.Sonra yolunuza devam edin.3 kuruş fazla para kazanayım derken ölme veya sakat kalmaya değer mi.
Emniyet şeridini telefon için meşgul etmek yasakmış. Normalde hem hatalı park hem de emniyet şeridi ihlal cezası yazılıyor.
Ben geçen hafta otomobille telefon etmek için emniyet şeridine çekince park cezası yemişim eve geldi ama motor otomobil ayrımı yok kanunda.
Şimdiden soracağın sorularına (belki aracım bozuldu çekici arıyorum, belki kalp krizi geçirdim ambulansı arıyorum vs.) cevabını inan ben de bilmiyorum diyor ve küfürlerine katılıyorum. Yapacak bir şey yok...

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Emniyet şeridini telefon için meşgul etmek yasakmış. Normalde hem hatalı park hem de emniyet şeridi ihlal cezası yazılıyor.
Ben geçen hafta otomobille telefon etmek için emniyet şeridine çekince park cezası yemişim eve geldi ama motor otomobil ayrımı yok kanunda.
Şimdiden soracağın sorularına (belki aracım bozuldu çekici arıyorum, belki kalp krizi geçirdim ambulansı arıyorum vs.) cevabını inan ben de bilmiyorum diyor ve küfürlerine katılıyorum. Yapacak bir şey yok...
Cezaya itiraz hakkınız var.Mucbir sebebten dolayı emniyet şeridinde durduğunuzu ispat ederseniz ceza iptali söz konusu.O cezayı yazan salaka demediniz mi emniyet şeridi ne için var diye.

Yer
Bornova /// İzmir
Sadece emniyet şeridinde değil çok garip cezalar ile karşılaşıyoruz
geçen eve 80 tl ceza geldi yol üstünlüğü olan bir araca yol vermemişim :) haberim yok farkında değilim nerede yazıldı ne yapıldı hiç birşey belli değil cezayı bilir kişi yazmış.
Bu ülkenden bu devletten gün gelecek bütün bunların hıncını alacağım.

Yukarı