Bmw f650 gs

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
Arkadaşlar sizlere bir kaç şey sormak istiyorum...Öncelikle ilk sorum sizce icralık bir motorsiklet almak ,ağlayanın malı gülüne yaramaz sözünü gerçekleştirir mi? Arkadaşımla beraber bu konuya takmış durumdayız !! Bu nereden çıktı dersenizde, şuan icralık bir F 650 GS var 2007 model motorsiklet 5bin km de ve 3 senedir yatıyor...Motorda hiç bi problem görünmüyor ve oldukça temiz.Motorun 3.500 tl olması bizim iştahımızı kabarttı tahminimiz 7.000tl motoru sorunsuz kullana biliriz. Ama dediğim problemden dolayı bu motoru alıp almamakda kararsız kaldık.Sizce bu şekilde bir motor alınmasında sakınca varmı???

Saygılar....

Mustafa_Karik

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Diyanet sana öyle bir cevap vermeyecektir kardeşim. Böyle birşeyin dini dayanağı yok çünkü. Buna inanmak veya inanmamak ise tamamen soyut, senin bakışaçın ve hiserinle alakalı birşey. Böyle bir konuda çok farklı yorumlar alırsın insanlardan. Neye veya kime göre hareket edeceksin ? Bence bir mahsuru yok desem ikna olup bu şüphenden vazgeçecek misin ? Ama güzel hatırın için ben de düşüncemi yazayım ..Böyle bir motsikletin bana uğursuz geleceğine inanmam. Kaldı ki neden icralık olduğunu bilmiyorum. Belki hak etmiştir elinden alınan kişi, öyle değil mi ? Ben alırken kimseyi aldatmıyorsam, devleti ve milleti dolandırmıyorsam , alımım ve ödediğim bedel kanunlar çerçevesinde ve yasal ise bence bir sıkıntı yok . İşin ruhani boyutu dediğim gibi ayrı bir mesele.Sen al onu, bana da bir tur verirsin ;)

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
Diyanet sana öyle bir cevap vermeyecektir kardeşim. Böyle birşeyin dini dayanağı yok çünkü. Buna inanmak veya inanmamak ise tamamen soyut, senin bakışaçın ve hiserinle alakalı birşey. Böyle bir konuda çok farklı yorumlar alırsın insanlardan. Neye veya kime göre hareket edeceksin ? Bence bir mahsuru yok desem ikna olup bu şüphenden vazgeçecek misin ? Ama güzel hatırın için ben de düşüncemi yazayım ..Böyle bir motsikletin bana uğursuz geleceğine inanmam. Kaldı ki neden icralık olduğunu bilmiyorum. Belki hak etmiştir elinden alınan kişi, öyle değil mi ? Ben alırken kimseyi aldatmıyorsam, devleti ve milleti dolandırmıyorsam , alımım ve ödediğim bedel kanunlar çerçevesinde ve yasal ise bence bir sıkıntı yok . İşin ruhani boyutu dediğim gibi ayrı bir mesele.Sen al onu, bana da bir tur verirsin ;)
heeh şöylee hocam :) bana böyle bahset ki ben kafamda adamlar haklı diyeyim ve bitireyim bu işi bnm arkadaşım kafasına koymuş alıcaz inş... F650 gs i veririm turlarsın abi problem olmaz ama kendi motorumu asla :D

teşekkürler hocam saygılar ...

Yer
İstanbul
Bu motorları nerelerde kovalıyorsun çok merakım kabardı bak :) Hayırlı olsun bence almış olmanda hiç sakınca yok icraya düşen motor sahibinin yapması gereken ödemeyi yapmamasıyla oradadır yani sen kimsenin hakkını yemiyorsun rahat ol :)

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
Bu motorları nerelerde kovalıyorsun çok merakım kabardı bak :) Hayırlı olsun bence almış olmanda hiç sakınca yok icraya düşen motor sahibinin yapması gereken ödemeyi yapmamasıyla oradadır yani sen kimsenin hakkını yemiyorsun rahat ol :)
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.
hocam buradan bir bak genelde bu tip yerlerde motorsiklet pek tutulmaz araba ev vs.. daha ön plandadır rahatca sahibi olabilirsin ama çok koşturmak lazım :)

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
buna ayrıca abonelik gerekliymiş. odaklanırsan düşürürsün buradan yani
ihaleye kalan gün sayısını 1 gün 3 yada 3 gün e çekip bakarsın en azından ihale zamanını öğrene bilirsin ;) üye oluncada farklı bişey göstermiyor :) ama sana bi yardımda bulunayım nerde yaşıyorsun bilmiyorumda varsa yakınlarında bi devlet otoparkı mesela park yapılmayan yerden çekilen arabaların gittiği otopark oraya gidip bütün icralık motor ve arabaları görebilirsin tabii ufak bi rüşvetle :) yada pazarları kapalı oluyor oralar sadece 1 güvenlik oluyor adamı kafalarsan içerde sınırsız gezebilirsin :D

Yukarı