BMW Motorrad’ın Off- Road Ustası G 450 X

Barış

Forum Bağımlısı
Kayıt
12 Eylül 2007
Mesajlar
5.246
Beğeniler
3.070
Yaş
47
Yer
ankara
#1
Motosiklet dünyasında off-road’un tarihine adını altın harflerle yazdıran BMW Motorrad, 450 cc sınıfına eşsiz bir spor enduro daha sunuyor. BMW G 450 X dünya çapındaki macera dolu birçok yarış için özel olarak üretilmiştir.

BMW Motorrad’ın 80 yıllık deneyimiyle birlikte üretilen tüm modeller, bu köklü mirasın tüm özelliklerini yeni teknolojilerle birleştirerek deneyimi ve yeniliği birarada sunuyor.

BMW G 450 X dünyadaki birçok üst düzey yarışmanın zorlu koşullarına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

Rekabet temelli Enduro sınıfının gelişimine ve artan taleplere paralel olarak geliştirilen bu yepyeni ve iddialı BMW motosiklet, küçük hacimli off-road motosiklet kullanımında genç motosiklet kullanıcılarını hedefliyor. Genç jenerasyonun motosikletin çekiciliğini ve heyecanını yaşamasına yardımcı olma düşüncesi BMW G 450 X’in temel felsefelerinden. BMW G 450 X üstün BMW teknolojisinin en iyi yansımalarından birini oluşturuyor. Güncel yakıt enjeksiyon sistemi, düşük yakıt tüketimini sağlıyor.

50 bg güç üreten BMW G 450 X’te tek silindirli DOHC motor sistemi bulunuyor. Off-road sürüş için arka kısma konumlandırılmış motor ile daha yüksek performans ve verimlilik sunuyor.

Ergonomik tasarım

BMW G 450 X, üstün sürüş dinamiklerine ve performansına uygun olarak ergonomik bir tasarıma sahiptir. Sürücüye maksimum hareket serbestliği sunan ve oldukça ince bir ene sahip olan BMW G 450 X, ayakta kullanımlarda da hareket serbestisi sağlıyor.

BMW G 450 X profesyonel yarışlar için hazırlanmış ilk BMW Enduro’dur. Her türlü off-road koşulunda performansından ödün vermeden dinamik bir kullanım sunan

BMW G 450 X, BMW mühendislerinin uzun süreli çalışmalarının ve deneyimlerinin harmanlanmasıyla tasarlanmıştır. Enduro sporunun tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlayan BMW G 450 X ile düşük devirlerde dahi yüksek çekiş gücü ve sürüş keyfi sunuluyor.

Test aşamasında birçok farklı yarışmada yer alan BMW G 450 X, E2 Dünya Enduro Şampiyonası’nda ve Alman Cross Country Şampiyonası’nda yarışmaya devam edecek. ( GCC)

111img111/6769/g450x1ht1
 

Barış

Forum Bağımlısı
Kayıt
12 Eylül 2007
Mesajlar
5.246
Beğeniler
3.070
Yaş
47
Yer
ankara
#4
onuda alayım, bunuda alayım, ah şunudamı alsam derken...........
hepsi ayrı güzel:) ben bi koşu gidip sayısal oyniim:)
 
Yukarı Alt