Bu motoru bilen varmı merak ettim :)

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
Aslında Teknik özelliklerini çok merak ediyorum yarın bir telefon açıp öğreneceğim.
Bir de bakmışsınız benimde bir enduro motorum olmuş :D

Yer
ankara
Hocam, servisi falan var gözüküyor ama sanırım artık o modeli üretmiyorlar. Sitelerinde bulamadım. CB125 tarzı bir 125 cc motorları var sadece :kötü:

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
Yok abi kaçırmadın :)
Motor KADIRGA marka bir motor %100 yerli diye geçiyor.Anladığım kadarı ile yeni çıktı,adamlar yamahanın eski üretim platformlarını satın almış ve Karadenizde bir yerde üretime başlamış ve halen devam etmekte.Nette sadece burda satışı var;
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Motos hakkında sadece fiyatı vr cc hacmini biliyorum,kendi sitesinde bile ilanı yok :)
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
Arkadaşlar Motor hakkında biraz bilgi bulabildim Kesin olmamak ile birlikte motosiklette kullanılan motor Yamahanın olabilirmiş.
Motor 24Bg gücünde ve 20Nm torka sahip lakin hava soğutmalı.Aldığım bilgilere göre sele yüksekliği 840mm,durum budur arkadaşlar yerli malı yurdun malı karar sizin şuan sadece sipariş ile getirtiliyor.Yakında seri üretime geçecekmiş,motoru görmek isteyen Ataköyde minübüs durağının arka tarfında nulunan hadialsat diye bir dükkanda görebilir :)

Yer
ankara
hocam nacizhane önerim, motorun hava/su/yağ soğutması gibi teknolojik yeterliliklerinden çok, öncelikle komple motosiklet olarak mekanik dayanım ve yeterliliğini irdelemek :rolleyes:
Beğenmediğimiz, her sarsıntıda bir cıvata/vida/parçasını bırakan çin motosikletlerini bile mumla aratacak bir ürün olabilir...

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
Aynen kullananları görmeden almak pek mantıklı değil zaten ama canım Ülkem soyunmuş bir işe en azından yağmasakda gürleyelim dimi :D

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
abi ben bu modeli biliyorum ama başka bir motorlada karıştırıyor olabilirim...bu tip bir motordu.. motorun kapağında bir kaplama var onu sökünce altında yamaha'nın motoru çıkıyor ama bu motormu anlayamadım ????

Yukarı