Bu video'yu kaçırmanızı istemiyorum.

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Arkadaşlar bu videoyu recep abinin metrobüs konusunada ekledim ama malesef orada güme gidecek korkusu ile yeni konu açtım.

Çünkü malesef çoğu insan bir baktığı sayfaya bidaha bakmıyor!Sadece bu videoyu eklemek 45 dk. aldı.Emek harcıyoruz burada :)

Ben öyle yapmıyorum! :)

Bu video yu kaçırmanızı istemiyorum.O yüzden tekrar ekledim.Yorumlarıda merak ediyorum.

Ben böyle bir aleti zabdedemem diyeniniz varmı ? :)

Bu sahneler The Island (2005) Film'inden...!İyi seyirler :)

[GVIDEO]-1637344785475247649[/GVIDEO]

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Başlığaaa "Bu video'yu kaçırmanızı isteyorum!" yazmışım yaaa.. " isteyorum":eek:

Kimse yokmu Barış abi,Ulaş abi diğer yöneticiler ... Kurtarın beni ! :) Değiştirin lütfen şunu istemiyorum'la... :)

azigun

Kıdemli Üye
Yer
Istanblue
ya havadan gidiyo alet sanırım daha güvenli çukur yok bişey yok..kafam rahat ben bunla antalyaya gider gelirim..
:D

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Valla bildiğiniz gibi kar'da kar motoru,denizde Jetski,arazide atv ve endurolar var.Hatta deniz altında giden jetski benzeri deniz altı motorları var.

Fakat bu filmdeki gibi bir alet ne var nede günümüz teknolojisi ile mümkün gibi görünüyor...Yer çekimi olayı aşılamadan öyle bir alet sadece hayal...

Ancak biri bir gün başarır ve yaparsa parayı koyacak yer bulamaz!Tabi r1 in 39 bin e satıldığı ülkemizde'de uçağa benzeyen bu alet zaten bir uçak fiyatı olur :)

Onu için biz sıkmayalım böyle şeylerle tatlı canımız:) Ama güzel yapmış adamlar filmi.Gerçek gibi :)

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
alet manyak bişi havada karada hiç bişi dinlemiyor manevra kabiliyetini hiç tartışmaya gerek yok.ama merak etmeyin bizim minübüs şöförleri bu makineyi görünce üzerine sürecek bir yol kesin bulurlar.

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
gördün mü ömer benimle aynı fikirde olanlar çıkıyor :)
Seninle aynı fikirde olanlar kimler abicim? Hani nerde ? :) Abicim sen sanki hergün uçan motora biniyormuşsun gibi yaklaştın olaya yavv :D

alet manyak bişi havada karada hiç bişi dinlemiyor manevra kabiliyetini hiç tartışmaya gerek yok.ama merak etmeyin bizim minübüs şöförleri bu makineyi görünce üzerine sürecek bir yol kesin bulurlar.
Abi manevra dedin de o manevra f-16 larda yok yavv :) Birde şu minübüscüler abi onlar zaten tam Allahlık ya...

İsteğiniz üzerine başlık değiştirilmiştir.
Çok teşekkür ederim abi...İyi oldu rezillik :) Türkçe katliydi resmen :)

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
En fazla 2 yıl sonra böyle olacak
Abi çok emin konuşmuşsun :) Forumun kuruluş hikayesi (video yu ) bugün seyrettim :)Acaba diyorum tiyoyu onlardan mı aldın :)

Şaka bir yana abi inşl. böyle bir teknıloji geliştirilir.Hem motosiklet hemde uçak tadı.Daha ne olsun :)

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Güzel alet vallaha :) Çok beğendim, paylaşım için teşekkürler
Nedemek ben teşekkür ederim asıl...

Yanlız paylaşmak istediğim bişey daha var oda;

Şu saate kadar hala o adamın o tabela'ya nasıl çarptığını ve o metromu desem nedesem artık aletin içine nasıl girdiğine şaşıran olmadığına ben şaşırıyorum...

Yoksa Ulaş abinin dediği gibi bizler gerçekden uzaylımıyız :) Bizim için tabelalara girmek çok mu doğal :)???

Haksızmıyım :)

Sonuçda film de olsa vay be diyen olmadı... :)

Yukarı