buda benim aşkım x max250scooter

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
buda benim aşkım x max250scooter,bu resimleri tokat ta düzenlenen motosiklet senliklerinde çekindik tüm illerden katılımcılara davet verildi,süper bir gündü

Dosyalar

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
Güzel bir organizasyon olmuş. X max'ini güle güle kullan kıymetini bil. Aynısı bende var çok memnunum.

EROL tesekkür ederim hakkaten güzel oldu yasadıgımız havayı tam yansıtamadım ama süperdi ayrıca x max sı hakkaten cok sevdim uzun yol seyahatlerim oldu cok memnunum

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
arkadaşlar yasınıza uygun motorları secin derim enduro chooper gibi modeller bunlar cocuk motoru
murat bey siz sanırım forum u germek için bu yazıyı yazdınız yazınız cok anlamsız ve sacma yasınıza uygun motor nasıl oluyo bunu anlamadım,ayrıca vitesli motosikletide bayagı iyi kullanırım sen motosikletci olamazsın bence yorumlarında tahrik var tahrigede gelmem

Yer
Samsun / Havza
x max bence harika bir alet hem şehir içinde hemde çok uzun olamayan 100 / 150 km civari mesafeler için uzun yolda harika bir alet. Şu anda ikinci motor olarak 150cc çin malı bir motosikletim var ama ilk fırsatta yerini x max' a devredecek.

Erol Ceyhan

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/Bayrampaşa
x max bence harika bir alet hem şehir içinde hemde çok uzun olamayan 100 / 150 km civari mesafeler için uzun yolda harika bir alet. Şu anda ikinci motor olarak 150cc çin malı bir motosikletim var ama ilk fırsatta yerini x max' a devredecek.
Evet güzel bir motor x max 250 lakin kullanıcının boyu uzun ise ayaklarınızı uzatamamak gibi bir probleminiz var buda konfor kaybı oluyor yeni almayı düşündüğünüz için bu tavsiyede bulundum...

Yer
KARŞIYAKA - İZMİR
Bencede ne alakası var yaşına uygun motor seçmenin benim ilk motorum Sym Skyjet 100 cc likti çin malı onu sattım Yamaha XVS 650 DRAGSTAR'a geçtim demekki yaşla alakası yokmuş maddiyat ve zevk meselesi bu motor iş arkadaşlar lütfen duyarlı olalım.

Yukarı