Buda benım motorum

Yer
Bursa
bu arkadaş gibi üye olup mesaj atıp sonra bi daha uğramayanların üyelikleri silinirse daha sağlıklı bir forumumuz olur diye düşünüyorum.

Yer
Bursa
takibi hiç de zor değil kişinin attığı mesajlara bakıyorsunuz tarihleri de çıkıyor zaten hele forumda yetkiniz varsa kişinin foruma girdiği tarihler de çıkar karşınıza.

4-5 ay girememiştir imkanı olmamıştır konusunda haklısınız ama bir süre belirlenir mesela 6 ay gibi 6 aydan sonra üyeliği silinebilir, tekrar geri gelirse yine üyelik açtırabilir.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
takibi hic de kolay degil aslında takibinden ote bu kisi belki 4-5 ay girememistir veya imkanı olmamıstır bilemeyiz degil mi? :D
takibi hiç de zor değil kişinin attığı mesajlara bakıyorsunuz tarihleri de çıkıyor zaten hele forumda yetkiniz varsa kişinin foruma girdiği tarihler de çıkar karşınıza.

4-5 ay girememiştir imkanı olmamıştır konusunda haklısınız ama bir süre belirlenir mesela 6 ay gibi 6 aydan sonra üyeliği silinebilir, tekrar geri gelirse yine üyelik açtırabilir.
BE de üye yönetime mazeret bildirirse üyeliği sorunsuz devam eder.Yoksa mazeretsiz 30 gün sitede online olmazsa otomatikmen silinir gider.
Tekrar üye olmak hakkı bir defaya mahsustur.
Tekrarında bir daha giremez.
15 süper yetkili moderator ve başkanlar kurulu bu konuları sürekli takip eder.Sıfır mesaj (Kurucu ve sponsor uyeler haricindekiler) aramızda pek duramazlar.
Şunu soracağım sunu alacağım bana yardım edin deyip gidene kapalıyız.
Zamanla burada da bu tür üyeler için gerekenleri yapacagız sanıyorum.

Yer
Bursa
çok güzel fikir bence uygulanmalı.
Önder bey: bu sistemle sizde giderken mazeret bildirip üyeliğinizin silinmemesini sağlayabilirsiniz

Yukarı