Buda Benim Pegim Aprilia 650ie

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
http://img116.imageshack.us/img116/1572/aprilia2zh8.jpg
Tİ AMO APRİLİA :D

Yer
izmir
güzel motor kazasız sürüşler.bu arada orası ağva daki rıhtım cafe mi yaw?? eğer orasıysa oranın ortasındaki soba kadar güzel bişi yok (kış günü kozyatağı-ağva arasında scooterla gidince donuosun:D)

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
güzel motor kazasız sürüşler.bu arada orası ağva daki rıhtım cafe mi yaw?? eğer orasıysa oranın ortasındaki soba kadar güzel bişi yok (kış günü kozyatağı-ağva arasında scooterla gidince donuosun:D)
sağolasın valla dediğin gibi oldu ve o sobanın çok faydasını gördük :)

hakancım pegaso hoş bende düşünüyorum . ikinci el .nasıl tavsıye edrmısın . su an aklımda ılk sırada . yamaha tdm var . aprilla nın fiatı bıraz daha uygun gibi . yakıtları nasıl tam bilmiyorum aprilla 100 km -- 5 lıtre dedıler . ama ?

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
hakancım pegaso hoş bende düşünüyorum . ikinci el .nasıl tavsıye edrmısın . su an aklımda ılk sırada . yamaha tdm var . aprilla nın fiatı bıraz daha uygun gibi . yakıtları nasıl tam bilmiyorum aprilla 100 km -- 5 lıtre dedıler . ama ?
Baran hocam kişiye özel bir motor üzerindeki motor rotax bmw f650 ile aynı artısı vibrasyon daha az italyanların argesi bu konuda hakikaten çok iyi yaklaşık
50 ytl lik 95 oktan benzinle 350-400 km yol gidebilirsin kullanıma bağlı beni hiç üzmedi performansı kıvraklığı çok güzel olan italyan işi makina masrafsız yani.

forever motosikletforum

Hocam motosikletin güzelmiş.Hayırlı sürüşler dilerim.

Bu arada Ağva annemin memleketidir.Güzel yerler dogası müthiş.
Motorculara tavsiye edilir...

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
sen ve motosikletin süper,ama tekel bayinin önünde cekinmeni begenmedim hani motosiklete binenleri tesvik etmiş olmayası,saka saka am genede tekel bayinin önünde resim cekinme bence zıt görüntüler bence

Yukarı