bulusma

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
degerlı arkadaslarım ve degerlı mototr yonetıcılerımız bızım bu ıstanbul MF toplantıları senede bırmı oluyor yada aylıkmı oluyor haftalık oluyorsa nerede ve nasıl oluyor? mıllet toplanıyorda benımmı haberım yok forumu dıdık dıdık edıyorum acaba nerde dıye bır sonuca varamıyorum oysa ankara MF teskılatı her konuyu en ınce ayrıntısına kadar anlatıp bızlerı haberdar edıyor ıstanbul MF teskılatı nerde????

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
yaztatilindeyiz servet abi daha önceki toplantılara ehliyet yoklugu nedeniyle katılamamıştım pzartesi emniyetten alıyorum e+a2 ehliyetimi kgs bile aldım karşıya gelebilmek için artı bizim yani istanbul m.f nin gecenin sessizligi organizasyonlarıda var onlarda başlar yakında

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
valla ne bıleyım nıtro beklıyoruz bır bulusma bır gezı olurda yenı dostlarımızla kucaklasırız dıye ama ıstanbul MF nın gecesıde sessız gunduzude ankara MF ye baksana karınca mısalı calısıyorlar bızde tık yok

Yer
ANKARA
servet abi ankaraya bekliyoruz istanbul mf yı ama sizden ses gelmiyor :)
abi imkanın varsa toparlanıp ankaraya gelin sizi doyasıya gezdirelim :)

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
eren kardesım cok tşk ederım ılgın ve alakan ıcın davet etmen bıle kafi sadece ıstanbulda neden boyle falıyetler olmuyor onu merak edıyorum gercı boşuna merak edıyorum kımsenın bırsey soledıgı yazdıgıda yok zaten kendım calıp kendım soyluyorum kendımde dınlıyorum.

Yukarı