Bunlara ne denir

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
http://video.eksenim.mynet.com/karaaan_9/askim_ve_ben/276432/
Ben bu videodakilere SALAK geri zekalılar tayfası diyorum.Bunlar kesinlikle insan değil.Diğer canlı türlerinden ama ismi henüz bulunmamış.
Bu gerilerin sezonları açılmak üzere.Trafikte bu hareketleri yapanları camiamızın selameti için allah rızası için 155 e bildirin.
Ben dün Öğleden sonra Bursa Yalova yolunda bu gibi sürülerden olanları 155 e ihbar ettim ve şu anda trafik güvenliğini tehlikye düşürmekten ve tehliklei ve korumasız araç kullanamkatan adliyeye çıkarılacaklar.Ben bu gibi sürülerin peşindeyim.Sizde peşinde olun Camiamızın selameti için.Bunlara prim vermeyin.Göz yummayın.Bu gibi geriler yüzünden biz efendi gibi yollarda gidenler töhmet altında kalıyoruz.Toplumda bu gibi geriler yüzünden başta ailelerimiz ve ve çevremiz bize yanlış gözle bakıyorlar.

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Bunlara hiç bişey denmez, doğruca hapis cezası vereceksin. Ama ben ne yaptım ettim diye sorduklarında cevap bile vermeyeceksin !!!!!

Paylaşım için teşekkürler Şenol abim.

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Aynı düşüncedeyim..Bu gibiler, bazı psikopat 4 teker sürücülerini de tahrik ediyorlar kurallara uyanları da ayni gözle bakılmasına neden oluyorlar!...Paylaşım için teşekkürler Şenol Bey!..

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Allah akıl fikir versin bunlara. Bu camianın yüz karaları bunlar. Ondan sonra düşüp geberdiklerinde bide bunlara Allah Rahmet eylesin diyoruz.

Hakan Çıtır

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
sanki bunları yaparken bide son karede kameraya bakıyor madalya bekliyo düşecek beyni dağılacak beyinsizin valla şikayet etmek lazım bencede allah akıl versin

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
aa benim size attığım video =)..
bunlarada yazık niye öylediyosunuzki acil vakalar yazık neyse alttan genç nesil iyi yetişiyor Allahtan =)
Yazık mı.Nelerine yazık.Bu salaklar yüzünden bizim aldığımız tepki yazık değil mi.Bu slaklar yüzünden toplumda bilinçli motosiklet kullanıcısıda aynı kefeye konup yargılanması yazık değil mi.

Yazık olan bunları görüpte bilipte seyirci kalan başımızdaki çoşkulu ahmakların ve bizlerden zorla haksız olarak kesinlen vergilerle maaşlarını alıpta bir şey yapmayan görevlilere yazıklar olsun.

Sen hiç bu geriler yüzünden şehir içinde hah yakalamışım şimdi sıkıştırayımda görsün gününü deyip motosiklet sürücüsünün ölümüne sebep olan ve artçısınında sonsuza dek sakat kalan bir yakının yada arkadaşın oldu mu hiç.
Benim var.

İlhan.Aydınlıoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
Zonguldak
Gerçekten bunlar akılsızın önde gidenleri.
Çok yazık. Böyleleri yüzünden full korumalı motosiklete binen bizler de maalesef karalanıyoruz.
Bir de yaptıkları sanki marifetmiş gibi bu görüntüleri internete yüklüyorlar.
Bence de bunları gördüğümüz yerde polise bildirmek lazım.
Böyle kendini bilmezler oldukça biz Türkiyede kendimizi kabul ettiremeyiz.

Dosyalar

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Kızda da hiç akıl yok ben olsam o dingille tüm ilişkimi keserdim... :) Allah akıl fikir versin.
Kendi canına acımıyor birde arkadaşlarınınkinide tehlikeye atıyorlar.Ama onların arkalarına binende suç...

Mezar taşına da yazarsın artık "aşkım ve ben" diye..! Videonun adı bu..!

Yukarı