bunları biliyormuydunuz

Yer
istanbul
:D istanbul trafiğinde ilk defa motor sürmeye başladığımda göztepeden okmeydanı perpa binasına her haftasonu yarış yaptığımı bazen 30 sn bazende 1 dk ile yarışı bazen kazanıp bazende kaybettiğimi:D beni kınayabilirsiniz hemde esefle:D ama artık 9 senedir böyle cahillikler yok.:D

aslında biz şuanda magandalık yapanlara kızıyoruz ama her motorcu yapmıştır bunu ilk etepta bence itiraf etmeliler,yapmayan yoktur.bizde motosikletlerin üzerine yatıp kamyonlarla yarışırdık,lambayı,freni,bütün ağırlıkları sökerdik motosikletten güya hafifletirdik..cahillik işte

yesim

Kıdemli Üye
İnsan cahil olmadan medenileşemiyor. Tecrube insanı geliştirir. Motosiklette tecrube edinebilmişseniz ne güzel.. Çünkü bir çok insan o tecrubeyi yapamadan edinemeden bu dünyadan göçüyor

hayat tecrübelerden ibaret değilmidir zaten,ölürken bile ölümü tecrübe ediyosun,ayrıca insan nekadar tecrübe sahibi olsada,biri çıkıyo kırmızıda geçiyo geliyo sana çarpıyo motosiklette ölmesende sakat kalıyosun. Evet eğitim şart ama herşeyden önce insan kendi kalbini ruhunu eğitmeli,üniversitede 1000lerce öğrenci gördüm yediği oturduğu yere atan,bunlar yarını öğretmenleri avukatları,kendini yetiştiremeyen insan öğrencisini nasıl eğitirki

Yukarı