Bununla başladım. YBR 125 Custom

Yer
ANKARA
hayırlı uğurlu olsun güle güle bin.. alllah kaza bela vermesin.. farında yolunda açık olsun.

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Hayırlı olsun kazasız belasız kullan

gueldali

Forum Bağımlısı
Yer
Ankara
HalukS demiş ki:
Eyvallah aga saolasın bilmukabele. Motoru sıfır aldım ama beraberliğimiz sadece 2 ay sürdü, zat-ı şahanelerini bu cumartesi bir 2006 model Suzuki SV650'yle takas ediyorum. Heyecan dorukta, alır almaz resimlerini çekip ekleyeceğim. Şu an avatardaki resim ona ait, galerinin sitesinden aldım.
Ride free,dry and warm

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Hayırlı olsun Haluks kardeşim,kazasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah...:)

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Yeni motorun hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
HalukS demiş ki:
Hepinize canıgönülden teşekkürler. Tanrı benim için böylesine iyi düşünen kardeşlerime bana verdiği müspet şeylerin iki katını layık göre. Bu yılbaşı çekilişinde hepinize birer Hayabusa çıka. Vatana millete hayırlı olsun.
Ya haluks kardeşim dua mı ediyorsun bedduamı anlamadım. Napcaz biz hayabusayı ya gül gibim scooteremiz var para çıksın paraaaaaa :)

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Güle güle kullan Haluk kardeş..Motorun çok güzel,kendine dikkat et..Uzun yıllar dünyanın en güzel motorları ve yaşamın zevkleri,sevdiklerin, seni bekliyor bilesin!..Motor kullanırken bunları aklından çıkarma!...

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
kazasız belasız bol keyifli yolculuklar dilerim bu arada 125 custom ilginç ama tatlı bir motosiklet türkiyede yok sanırım?

Haluk

Kıdemli Üye
Teşekkürler Recep biraderim. YBR Custom bildiğim kadarıyla Türkiye'de yok. İngiltere'ye güya martta gelecekti ama ekimin ortasını buldu. Her bayiye birer ikişer tane yollamışlar Hollanda'dan, gelir gelmez hepsi kapışıldı; hala müthiş talep olmasna rağmen bayiler daha fazlasını alamıyor çünkü Yamaha yollamıyor. Bu kriz ortamında yapılacak işmidir bu diyeceksin tabi ama Yamaha'nın bileceği iş. Söylentiye göre imalatta sorunlar çıkmş.

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
anladım ama sende bir sorun çıkartmadı değilmi? sonuçta memnuniyetini anlatmışsın sanırım fabrikasyon hata değildir suzukiyide altında kazasız belasız eskitmek nasip olsun

Yukarı Alt