Bursa Enduro Bahar Senligi

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/540520_10150792834752884_572287883_9460788_1843520864_n.jpg

Her yil gelenkesel olarak duzenledigimiz Bursa Enduro Bahar Senligimiz bu yil 21 - 24 Haziran 2012 tarihlerinde Bursa Orhaneli Buyukorhan Gorecik Milli Parkinda yapilacaktir.
Katilmak isteyen Motosikletforum Ailesinin katilimini bekleriz.
Senlik alanimizda wc ve dus olacak elektrik her alanda mevcut.Gun boyu dj performansi ve gece canli muzik olacak.Senlik alanimiza giris ucretsizdir ve hos geldiniz komitesi giriste kaydinizi yapacak ve cesitli hediyelerin oldugu canta verilecek.
Senlik alanimiz cadirli kamp icin her zamanki gibi dogaya zarar vermeden ilaclanacak.tarih itibari ile yagisli sezona denk gelmemesine ragmen dogaya karsi gelemedimiz icin hazirlikli gelmenizde yarar var.
Senlik alanima yakin otel motel pansiyon bulunmamaktadir.Senlk alanimiz Bursa'ya takribi 90 km uzakliktadir.Senlik alanimizla ilgili detayli ulasim krokisi ve gps koordinatlari bilahere yayinlanacak
Senlik alanimizda 24 saat jandarma Guvenlimiz icin hazir olacak 24 saat ambulans ve doktor hizmetimiz olacak.
İtfaiye 24 saat goev yapacak
Senlik alanimiz yuksek rakim olmasi nedeniyle zaman zaman gsm sebekesi calismamakta.İlgili gsm sirketlerinin mobil baz istasyonlari gorev yapacak.
Cadirli kamp icin
cadir
uyku tulumu
mat veya sisme yatak
varsa almak zorunda oldugunuz ilaclariniz
kiyafetleriniz
vs vs.

Katiliminizla bizlere seref verirsiniz.Hepinizi bekliyoruz.
Saygilarimizla

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
şenol abi o tarihlerde sakaryada olucam ama 17 si sabahı sakaryadan yola çıkıcam kısmet olursa bursaya gelirim şenliklerde bulunamasamda bir çayını içerim

Mert

Aktif Üye
Yer
UZUNKÖPRÜ
Geçen sene katılmıştım, hava yağışlı oldu şansımıza neyse bu yıl kısmet olursa tekrar katılmayı düşünüyorum lakin marmara bölgesinden katılımda bulunacak arkadaşlar varsa birlikte hareket edebiliriz daha güzel olur.. çünkü geçen sene yalnız gittim. ilgililere duyurulur....;) :harika:

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Geçen yıl kaçırdım, bu yıl gitmeyi planlıyorum...Ancak ben başka bir yerde 17-24 Haziran diye okumuştum..Acaba tarihte bir yanlışlık olabilir mi Şenol?..

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Geçen yıl kaçırdım, bu yıl gitmeyi planlıyorum...Ancak ben başka bir yerde 17-24 Haziran diye okumuştum..Acaba tarihte bir yanlışlık olabilir mi Şenol?..
17 24 Haziran olmasi teknik olrak mumkun degil.Dag basinda kimseyi 1hafta tutamazsiniz. Baktiginiz yerde ki mesaji yazan kisi dalginligina gelip yazmistir.

Yukarı