Bursa'da Motosiklet Eğitimi

Herkese merhabalar,

Ben motosiklet kullanmaya yeni başlamış biri olarak - daha 3 hafta oldu- motosiklet eğitimi almak istiyorum. Bursa'da olması bana daha uygun olacaktır ama çok da problem değil. Öncelikle Bursa'da olmak üzere bu konuda tavsiyeleriniz nelerdir? Teşekkürler..

Not: Sitede arama yaptım ancak bu konuda çok güncel bilgilendirmeler bulunmadığı için tekrar konu açtım.

Armağan Pekatik

Forum Bağımlısı
Yer
Kartal / İSTANBUL
Herkese merhabalar,

Ben motosiklet kullanmaya yeni başlamış biri olarak - daha 3 hafta oldu- motosiklet eğitimi almak istiyorum. Bursa'da olması bana daha uygun olacaktır ama çok da problem değil. Öncelikle Bursa'da olmak üzere bu konuda tavsiyeleriniz nelerdir? Teşekkürler..

Not: Sitede arama yaptım ancak bu konuda çok güncel bilgilendirmeler bulunmadığı için tekrar konu açtım.
Mantık şu : Şenol Sel hocaya yapış, hayatta bırakma :D
http://www.motosikletforum.com/uyeler/senol-sel.3275/

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Herkese merhabalar,

Motosiklet eğitimleri için bana özelden gsm numaranızı yazın

Yukarı