bursadan tüm motor severlere merhabalar

Kayıt
10 Aralık 2011
Mesajlar
8
Beğeniler
1
Yer
BURSA
#1
Merhaba arkadaşlar.ben bursadan çetin müstecip.boş zamanlarımda motorumla gezmeyi ve güvercinlerimi uçurmayı severim.özgürlüğün sembolü olan iki tane güzel zevkim olduğu için mutluyum.herkeze saygılar.forum da güzel vakit geçirmek dileğiyle.
 
Kayıt
10 Aralık 2011
Mesajlar
8
Beğeniler
1
Yer
BURSA
#4
1981 yenişehri doğumluyum.ilk okul çağlarımda bisikletle başlayan 2 teker sevdam sırasıyla tek silindirli mobiletlerle başladı.(yenişehir de okullar arası bir kaç kez bisiklet yarışına girip dereceler aldım.)3 -4 sene mobilet ve pejodan sonra çift silindirli mobiletlere merak sardım.19 yaşına kadar çift silindirli mobilete bindikten sonra kısa bir süre java cevlan ve çekostavak java kullandım.askere gitmeden önce yamaha rx 115 aldım.rx 115 ten zor vazgeçtim.çok harika bir motorsiklettir.sıfırı çıksa şimdi bir tane alırdım.
Eşimle beraber kask pantolon mont eldiven vb.tüm koruma ve güvenlik malzemelerimizi motorumuzla gezerken kesinlikle kullanıyoruz.ÇÜNKİ GÜVENLİK BİZİM İÇİN HER ŞEYDEN ÖNEMLİDİR.
şu anda 2007 model dragstar xvs 650 makinam var.aileden motorcu olduğumuzdan olsa gerek babam da 1955 şaftlı bmw var. 2004 yılından beri bursa nilüfer organize sanayiinde bulunan FARBA otomotiv ve plastik fabrikasında ambar operatörü olarak çalışmaktayım.
hobilerim tabiki motorsikletimle gezmek.bursanın yerli kuşu olan bursa oynarlarımı uçurmak vazgeçilmezlerim arasındadır.şu an kullandığım motorsikletten sonra bmw nin 1150 gs modelini denemek istiyorum.yakında motorsikletimi satıp bmw almayı düşünüyorum.
 

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Kayıt
27 Şubat 2009
Mesajlar
9.464
Beğeniler
9.023
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
#9
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,


Yeni başlayacaksanız size bir kaç nacizane tavsiyem olacak.

1- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
2- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
Bakınız:http://www.rahmibarutcu.com bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve bu linki http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=3954&highlight=T%FCm+%FCyelerimiz+Mutlaka mutlaka tıklayın ve sonuna dek okuyun inceleyin.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.
 
Kayıt
10 Aralık 2011
Mesajlar
8
Beğeniler
1
Yer
BURSA
#13
Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.kasksız garajımdan hiç mootorumu çıkarmadım.motorumu aldığım gün eşime ve kendime tam takım koruyucu elbiselerimizi aldık.ve koroyucularımızı kesinlikle en kısa yolda dahil mont bot kask ve pantolonumuz olmak üzere her zaman kullanıyoruz.
 
Yukarı