Büse mont nasıl bilirsiniz:)

Yer
İzmir
Selamlar,

Alman BÜSE markası türkiye ye giriş yaptı biliyorsunuz.Ürünleri nasıldir koruması rahatlığı nasıldir bilen var mı aceba? Yazlık montum ama kışın inanılmaz üşüyorum motosikletten de inemiyorum uygun kışlık birşeyler almam lazım.Bu marka hakkında fikir almak istedim:)

Mesela şöyle bir ürün için:)

www.hadisatinal.com/BUSE-TORINO-CEKET-GRI-KIRMIZI,PR-704.html

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Emre ben kışlık olarak bunu aldım ( www.hadisatinal.com/BUSE-MILANO-SIYAH-SARI-CEKET,PR-673.html ). Açıkçası son derece memnunum. Korumaları sas-tech korumalar, ancak her montta olduğu gibi sırt korumaları yetersiz o nedenle yazlık ceketin korumalarını kullanıyorum.

Rahatlık ve soğuk için oldukça iyi. Su geçirmiyor tabiki. Tek sıkıntısı şu o nedenlede bakmadan asla alma. Aynı beden iki üç mont denedim. Dirsek korumaları 2 tanesinde oturmadı tam olarak kaydı. O nedenle denemeden alma derim.

Yer
İzmir
Dirsek korumalarının tam oturmadığını birkaç yerde daha okudum. Şimdi sen de aynı şeyi yazınca acaba dedim:) istanbulda olsam problem olmayacak ama izmir de olunca deneme vs sorun oluyor malesef:)

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Yok denemeden alma Emre.. Bence hiçbir montu denemeden alma hepsinde bu risk olacak

Yukarı Alt