Çalıntı İlanları Köşesi

evet buraya şimdi girdim gercektende Allah bozmasın inşallah burada ilan görmeyiz şimdi mesela düşünüyoum böyle bişey inanılmaz kötü geliyor anlatılamayacak kadar Rabbim kimsenin başına vermesin

Her defasında bu bölüme gözüm takılıyor. Umarım hiç bir zaman kimse buraya ilan vermez

merhaba benim de 07/12/2008 yani arefe günü nişantaşı amerikan hastanesinin önünden HONDA CBF 150 mavi motorum çalınmıştır arkasında pizza kutusu bulunmaktadır yazısız. eksoz korumasında ezik arka sağ ayaklık hasarlı ve çalanların ön tarafına hasar verdiğini duydum görenler olmuç iki kişi roman çingenesi olduğu bereli ve kirli sakallı olduğunu söyledıler.bulanların ve görenlerin insanlık namına bana bildirmeleri veya polise bildirmeleri rica olunur.tel:0 532 422 01 47 şimdiden tşk.

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Çok geçmiş olsun kardeşim,inşallah motorun en kısa zamanda bulunur ve çalanlara da gereken ceza verilir..

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Çok geçmiş olsun, hırsızlar krizle birlikte işe koyuldular yine. Polisimiz biraz daha uyanık olmak zorunda. Hepimizin işi zor, allah kolaylık versin.

Selam arkadaşlar
Yılbaşı geceside benim, keeway superlight 34 ape 56 plakalı motorum çalındı.
Yeni yıla nasıl girersen öle devam eder derler bu sene benım motorum hep calıncakmı :)
Allah kullanmak nasip etmesin bu ********lere.Gerçi bunlar kullanmaz parcalayıp satarlar.
Arkadaslar olursa polise haber verirse cok sevinirim.
İnşallah motoru çalınan son kişi olurum.Olmayacağımı bılıyorum ama motorseverlere solenıcek en iyi dileklerden biridir bu heralde.

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Finder kardeşim motorun nerede çalındı tam olarak söylermisin, Çapa tarafında bir keeway duruyor sürekli bu akşam görürsem yiine plakasına senin için bakıcam. eğer bana numaranı verirsen seni arar yardımcı da olurum. Görüşmek üzere, sağlıcakla kal.

Yer
Muğla /Bodrum
çalıntı motorsiklet,

34 en 4309
2007 model honda shadow..

Siyah renkli,ön cam ve yan çantaları var.
27 nisan sabahı acıbadem ana cadde üzerindeki evimin bahçesinden çalınmıştır.

Yollarda gezen arkadaşların şüpheli durumlarda 0 531 624 27 01 yada 0 542 217 00 01 numaralı telefona haber vermeleri insaniyet namına rica olunur

Yukarı