Çanta

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Arkadaşlar motosikletim için arka çanta arıyorum. Yalnız aparat takarak plastik top case lerden değil de soft çanta düşünüyorum.

bu linkteki çantadan kullanan var mı arkadaşlar?

bunu uzun yolda kullanmak için düşünüyorum.

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Arkadaşlar motosikletim için arka çanta arıyorum. Yalnız aparat takarak plastik top case lerden değil de soft çanta düşünüyorum.

http://www.feyizoglu.com/alisveris/product.php?pID=43983
Motomax a bak istersen.Ben orda iki model gördüm.BE den Bursa Sinan CAN ın dükkanında vardı.

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca

http://www.feyizoglu.com/alisveris/product.php?pID=43983
Özgürüm aynı çantadan bende var kullanıyorum. Kadıköy özen motordan 190 TL ye aldım. Çok kullanışlı ve pratik bir çanta. Arka tarafında bir gözü var çıkarıp bellik bile yapabiliyorsun, yağmur koruma örtüsüde mevcut.
Tavsiye ederim.

Sürekli kullanacağım diyorsan alabilirsin. Yok sadece karadeniz gezisi için kullanacaksan sana benim çantayı gönderebilirim.

Görüntüsü de bu.

http://i461.photobucket.com/albums/qq335/eroldem/DSC02848.jpg

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Özgürüm aynı çantadan bende var kullanıyorum. Kadıköy özen motordan 190 TL ye aldım. Çok kullanışlı ve pratik bir çanta. Arka tarafında bir gözü var çıkarıp bellik bile yapabiliyorsun, yağmur koruma örtüsüde mevcut.
Tavsiye ederim.

Sürekli kullanacağım diyorsan alabilirsin. Yok sadece karadeniz gezisi için kullanacaksan sana benim çantayı gönderebilirim.

Görüntüsü de bu.

http://i461.photobucket.com/albums/qq335/eroldem/DSC02848.jpg
Başkanım teklifin için çok sağol, memlekete giderken kullanacağım ama depo üstü çantam var ve yetmiyor. O nedenle alayım dursun, sürekli lazım olacak gibi.
Şimdi hemen sorayım motosiklete nasıl bağlıyorsun? 140-150 gibi hızlarda sorun olur mu?

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Özel bağlama aparatları var. Ama ben dört tane ahtapot lastikle tutturdum daha rahat oluyor. Yüksek süratlerde hiçbir sakıncısı yok, en azından bende olmadı.

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Özel bağlama aparatları var. Ama ben dört tane ahtapot lastikle tutturdum daha rahat oluyor. Yüksek süratlerde hiçbir sakıncısı yok, en azından bende olmadı.
Tamam başkanım teşekkürler. Ben siparişimi vereyim de Cumartesiye kadar gelsin. :)

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Tamam başkanım teşekkürler. Ben siparişimi vereyim de Cumartesiye kadar gelsin. :)
Özgürüm sen esas Başkanımda olan kameradan al bir tane.
Başkanımın kaskına cırtla monte etmiş.Harika çekimler yapmış ve hala da yapıyor.İmkanım olsa bende almak isterim.ALLAH nazarlardan saklasın harika çekimi var.
Yola çıkarken al bir tane.Kaskına yada motoruna cırtla yapıştır ve yolculuğunu kameraya çek.Molalarda hem kamera belleğini boşalt hemde şarz et ve yoluna devam et.
Bence harika bir yol hikayesi çıkar hemde yolda yaptığın ama farkında olmadığın hatalarıda gözlemlemiş olursun.
Çok çok hesaplı bir şey.Başkanımla temasa geç hemen bence.

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Özgürüm sen esas Başkanımda olan kameradan al bir tane.
Başkanımın kaskına cırtla monte etmiş.Harika çekimler yapmış ve hala da yapıyor.İmkanım olsa bende almak isterim.ALLAH nazarlardan saklasın harika çekimi var.
Yola çıkarken al bir tane.Kaskına yada motoruna cırtla yapıştır ve yolculuğunu kameraya çek.Molalarda hem kamera belleğini boşalt hemde şarz et ve yoluna devam et.
Bence harika bir yol hikayesi çıkar hemde yolda yaptığın ama farkında olmadığın hatalarıda gözlemlemiş olursun.
Çok çok hesaplı bir şey.Başkanımla temasa geç hemen bence.
Başkanım nedir bu kamera bizi de bilgilendirsen seviniriz? :)

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Başkanım nedir bu kamera bizi de bilgilendirsen seviniriz? :)
Özgürüm çakmak büyüklüğünde bir kamera, 4 gb hafısazı var. Her alanda kullanabilirsin, su altında, kayak yaparken, bisiklet sürerken, motosiklet sürerken. Kaskının üstüne, yanına veya motosikletin gidonuna takabilirsin. Geçen hafta pazar günü Rahmi hocayla eğitimim vardı oda hasta oldu, onada alıcam bir tane.

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Özgürüm çakmak büyüklüğünde bir kamera, 4 gb hafısazı var. Her alanda kullanabilirsin, su altında, kayak yaparken, bisiklet sürerken, motosiklet sürerken. Kaskının üstüne, yanına veya motosikletin gidonuna takabilirsin. Geçen hafta pazar günü Rahmi hocayla eğitimim vardı oda hasta oldu, onada alıcam bir tane.
Başkanım nedir markası, nasıl alınır? Fiyatı nedir?

Yukarı