CBR 125 ile2700 km'lik gezi

Bülent.Ö

Forum Bağımlısı
Yer
İdealtepe / İstanbul
Çok keyif alarak izledim. Elinize sağlık :) CBR 125 alacak bir yeni kullanıcı olarak makinaya güvenim de arttı. Benzer turları umarım ben de adım adım yaparım. Sadece yollarda bilmediğim yerlerde yatmam dolayısıyla silah almam herhalde yanıma :)

Murat ORAK

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
Bu güzel ve başrılması güç geziyi bizimle paylaştığın ve zor olanı başardığın için çok teşekkür ederim,Umarım böyle bir gezi her motor kullanıcısına nasip olur :)
....HAYATIMIN KÖŞE TAŞIDIR M.S....

Yer
ANKARA
Üstün bir cesaretle yılmadan usanmadan bıkmadan harika bir yolculuk yapmışsınız, tebrik ederim sizi, darısı bizim başımıza ne diyelim....

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Çok keyif alarak izledim. Elinize sağlık :) CBR 125 alacak bir yeni kullanıcı olarak makinaya güvenim de arttı. Benzer turları umarım ben de adım adım yaparım. Sadece yollarda bilmediğim yerlerde yatmam dolayısıyla silah almam herhalde yanıma :)
Sizin gibi eğitimli bir kişinin eline silah yakışmaz zaten.

Yer
izmir
Merhabalar. ben de yaklaşık 5 ay ve 8000km dir motorsiklet kullanıyorum. motorsikletim bir spada xray 150 efi. yani çin malı bir commuter. bu motor ile birbucuk ay kadar önce izmir den kocaeliye gidip geri geldim. hiçbir sorun yaşamadım. motorsikletin mekaniğinden birazcık anlıyorum. yola çıkarken de yanıma bazı temel takımları aldım. biraz da gözümü kararttım. sonuçta sorunsuz bir şekilde gidip geldim.' birdaha da tövbe ' gibi bir rahatsızlık da yaşamadım. ama çok yoğun tepki aldım çevremden. kullandığım motorla bu yolu yapmanın delilik olduğu, motorsiklet kullanan kullanmayan herkes tarafından vurgulandı. sizce ben hata mı yaptım bu yolculuğa çıkarak? çünkü hala fırsat kolluyorum tekrar bi fırsatım olsa da uzun yola çıksam diye :D
herkese sevgiler saygılar. tekeriniz düz bassın...
bu arada konu sahibi kusura bakmasın. kendim konu açamadığım için buraya yazdım.

Yer
Gaziantep
Merhabalar. ben de yaklaşık 5 ay ve 8000km dir motorsiklet kullanıyorum. motorsikletim bir spada xray 150 efi. yani çin malı bir commuter. bu motor ile birbucuk ay kadar önce izmir den kocaeliye gidip geri geldim. hiçbir sorun yaşamadım. motorsikletin mekaniğinden birazcık anlıyorum. yola çıkarken de yanıma bazı temel takımları aldım. biraz da gözümü kararttım. sonuçta sorunsuz bir şekilde gidip geldim.' birdaha da tövbe ' gibi bir rahatsızlık da yaşamadım. ama çok yoğun tepki aldım çevremden. kullandığım motorla bu yolu yapmanın delilik olduğu, motorsiklet kullanan kullanmayan herkes tarafından vurgulandı. sizce ben hata mı yaptım bu yolculuğa çıkarak? çünkü hala fırsat kolluyorum tekrar bi fırsatım olsa da uzun yola çıksam diye :D
herkese sevgiler saygılar. tekeriniz düz bassın...
bu arada konu sahibi kusura bakmasın. kendim konu açamadığım için buraya yazdım.
Bence motorunuza güveniyorsanız problem yok. İnsanlar bisikletle Dünya turu yapıyor. Motosikletin yağını, zincirini, frenini, hararetini, lastiğini ve diğer teknik aksamını kontrol et sonrada Allah'a tevekkül et :)

Cbr küçük olmasına rağmen konforlu ve zevkli bir motor. Harika bir paylaşım olmuş http://honda.com.tr/App_Assets/Models/10109/page_10381/57768860-cbb9-4f48-97a0-874404293f61.jpg

Yukarı