çelik 150 T tiger

Yer
İZMİR
Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve ayağımın tozuyla sorayım dedim 3-4gün içerisinde almayı düşündüğüm çelik 150 T TIGER (2006 model-sıfır fiyat=2000 ytl) hakkındaki olumlu-olumsuz düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
çin malı bir motosiklet olduğu için çok fazla bir beklentiye girmemeni öneririm ama dediğin gibiyse fiyatı yani sıfrı=200 ytl çok güzel bir fiyat bence mantıklı eğer ona iyi bakarsan sana sorunsuzca hizmet edebilir şimdiden hayırlısı olsun :)

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
öncelikle aramıza hoşgeldin arkadaşım bende bir çinmalı motosiklet kullanıcısı olarak almanı tavsiye temem açıkcası.
ama imkanlar dogrultusunda almamlazım seçenek kalmadı diyosan ozaman
sınırlarını iyibilmeli motorunu zorlamamlı ve enönemliside sıksık yagınıdeyişmelisin
söylenenden önce deyişirsen yagını motorun çokdaha uzun ömürlü olacaktır

semih_55

Aktif Üye
Yer
samsun
bence alma ama istersen özelden A.Hamdi Erel abiye bi msj çek o çelik motor kullanıyor o daha ii bilir

A.HAMDİ

Organizatör
Yer
SİNOP-ANKARA
recep kardeşim
ben çelik 250 chopper kullanıyorum. bi sorun çıkarmadı şimdiye kadar.garanti kapsamında.
ama sanki bi yeri noksan gibi hep. ben birazda acemiliğimi atmak için aldım.değiştireceğim.
temiz kullanırsan ve bulunduğun yerde servis ve garanti varsa alabilirsin.kim istemezki iyisini almayı.bütçene göre hareket et.
sevgiler

Yer
İZMİR
HOŞBULDUK Hepinize teşekkürler arkadaşlar gönül her zaman iyisini istiyor ama bazen şartlar doğrultusunda hareket etmek zorunda kalıyorsun İlk motor ilk tecrübe yada tecrübesizlik ve ilk heyecan((çarşamba günü motor geliyor)) bakalım zaman gösterecek ??? bilgi ve tecrübesi olanların yorumlarını bekliyorum
ALLAHA EMANET OLUN

Yukarı Alt