Çıkmadığım bir everest kaldı :P

Gökhan Yasdal

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Bana da ilginç geldi. Sanırım Ali Bey ilk fotoğrafı yüklemenin rehavetiyle devamını getirmeye üşenmiş :) Merakla bekliyorum bu topiğin akibetini.

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
bence şöyle;
çıkmadığım bir everest kaldı, zaten hiçbiryere çıkmadım:) e ona da çıkmasam ne olur:)

Yer
Tekirdağ/Saray
bir resim yükleyelim dedik akşam burnumuzdan geldi vallahi biz gibiler için yani en düşük güçte cross motorlar için dağ keçisi derler ya, hadi dedim oradan yola cıkarak çıkmadığım bir everes kaldı diyeyim anlaşılan ben hariç kimse anlamadı, resmen bozguna uğradım :) evet ahmet altay arkadaşım motorumun redüktörü arızalı parça için ilan verdim ne hikmetse redüktör kendine gelmeye başladı. ama yinede bulursam parçayı alacağım..

Gökhan Yasdal

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
bir resim yükleyelim dedik akşam burnumuzdan geldi vallahi biz gibiler için yani en düşük güçte cross motorlar için dağ keçisi derler ya, hadi dedim oradan yola cıkarak çıkmadığım bir everes kaldı diyeyim anlaşılan ben hariç kimse anlamadı, resmen bozguna uğradım :) evet ahmet altay arkadaşım motorumun redüktörü arızalı parça için ilan verdim ne hikmetse redüktör kendine gelmeye başladı. ama yinede bulursam parçayı alacağım..
Hehe :) Yok yok sizinki zaten fena iyimser bi tahminmiş zaten :)

Yukarı