çocuklarımız ile ilgili

Murat ORAK

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
Gecen gün kızkardeşim bir internet sitesine giriş yapmak için benden yardım istedi.Bu arada kız kardeşim daha 7 yaşında siteye kayıt yaptıktan sonra giriş yaptım ve biraz inceledim.
Gördüklerim beni şok etti.Yaşları 7-8-9-10 olan bu çocuklar edebsiz bir şekilde bir birleriyle chat yapıyorlar.sitenin adresi www.sanalika.com Lütfen herkes elinden geleni yapsın.

s655.photobucket.com/albums/uu277/starfeel/th_cycle001.gif

Emrah.Saka

Forum Bağımlısı
Yer
Ankara
Hocam hatırlatmanız için teşekkürler. Benim çocuğum yok ancak çocuk sahibi arkadaşlara uyarı niteliğinde yararlı olacağını düşünüyorum.

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Sıte dedıgımız sey kendı ellerımızle yaptıgımız sanal bır mekan onu ıyı ve kotuye kullanmak bızlerın elınde bence sıtede bır suc yok edebsızlık yapan bız ınsanlarız bızım MF de bır forum ve bır site burayı kotuye kullansaydık burda kımın elı kımın cebınde bılınmezdı sıtelerı terbıye edemıyecegımıze gore cocuklarımızı ve kendımızı terbıye etmelıyız bence

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
yalnız şimdi burda şöyle bir durum çıkıyor biz burada böyle bir sitenin linkini vererek farkında olmadan o sitenin reklamını yapıp ratingini arttırıyoruz!!
ayrıca böyle sitelerin önüne geçmek imkansız. biri kapanır beşi açılır.
ben kendi adıma o linke bakmadım.

@Murat ORAK

Murat ORAK

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
@baris

Kendi adınıza yaptığınız bu davranışta bir tepkidir.Teşekkür ederim. önemli olan bir şekilde kimin elinden ne geliyorsa yapmasıdır.Bu çocuklar hepimizin geleceği.

s655.photobucket.com/albums/uu277/starfeel/th_cycle001.gif

Yukarı Alt