Çok acil buluşma :)

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
Beyler selam...

Motosikletimi satmış bulunmaktayım. Salı günü gerçekleşecek satış. Fuara kadar motorum olmayacak belki sonrasında da bir süre olmayacak. Bu pazar (16-02-14) bir buluşma yapalım. Hiç bir mazeret geçerli değildir...

Gelmesi mecburi olan kişiler diye bir şey yazmıyorum onlar kendilerini biliyorlar...Ve tabi ki diğer üyelerden de katılım bekliyoruz...

@İsmail
Motoru salı teslim edicekmiş Bro. Diyo ki son bi action yapayim. Belli olmaz bende belki gelebilirim....

Akşam haberleşelim beyler de. Sadece 3 kişimiyiz. Nerde bu Bilgin? Nerde bu Doğan.. Daha da çağırsanız da gelmem.....:)

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Valla bugün sbahtan çıktım yağmurda sokakalrda motor kullandım. Baya ıslandım (yağmurlukta almamıştım ;) ) ama yağmurd kullanmak çok zevkli.

Kaska vuran yapmur damlaları falan...

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Erhana msjda attım cevap vermiyor artis... Sanırım organizasyonu iptal etti. Ben yarın öğlen saatlerinde Bakırköy civarında olurum. Yeşilköy Florya şu bu her yeree gelirim :) Olmadı bir yerde kahve içeriz...

Haber verin yeter...

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
19:00 da evde olmsalıyım.

Bakırköye gelin. İstanbul sofrasında kebap yiyelim.

Yarın konuşuruz olmadı. Yattım bn :)

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Bro ile caddeye Fenerbahçe yürüyüşü için geçicez. 12:45 haliç köprüsü yanyol otobüs durağı (ilk durak) hareket edicez.

Dileyen gelebilir :)

Yukarı