Çok kötü bir kaza.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Normal önceki de risk alıp full hatalı gidiyor onuda takip eden ona kilitlenip hata üstüne hata yapıyor.
Hatırlayınızı teorik eğitimde Engin Hocamız ne demişti.Zincirleme reaksiyon.Bir hata başladımı kendine gelemezsen devam eder ve acı son.
Bu yüzden diyorum diyoruz eğitim alın ve eğitim aldıktan sonra tamam ben oldum ben bu işi çözdüm demeyin ve kendinizi geliştirmeye eğitimeye devam.

Yer
İstanbul-Beylikdüzü
Öndeki motosikleti takip etmesi ile alakalı değil. Sollama yapıyor ve çizgisi bozuluyor, karşıdan gelen ilk motosiklet ile çarpışmaktan kurtuluyor ama o anki yusuf onu korkutuyor, karşıdan gelen motosikleti görünce de o korkudan motosiklete kilitleniyor ve kaçınılmaz son oluyor. Bakışını gideceği yöne çevirip gereken contrayı vermiş olsaydı kesinlikle kurtulurdu.

Çağrı

Kıdemli Üye
Yer
İZMİR
bence Şenol abinin dediği gibi. Tamamen zincirleme reaksiyon. Yani o anda önemli olan onun için öndeki. kendi güvenliği arka plandaydı. sonuçta öndeki aracı aynı anda sollamıyorlar.

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
walla ürpertici bir tablo pek söylenecek söz yok olan olmuş :( eğitim burada pek fayda edermi bilemiyorum şenol abi ( eğitim almadığım için daha bu cümleyi kullandım) ama sanırım etmez gibi geliyor :(

Yukarı