Çok kötü bir kaza.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Kayıt
27 Şubat 2009
Mesajlar
9.464
Beğeniler
9.023
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
#2
Normal önceki de risk alıp full hatalı gidiyor onuda takip eden ona kilitlenip hata üstüne hata yapıyor.
Hatırlayınızı teorik eğitimde Engin Hocamız ne demişti.Zincirleme reaksiyon.Bir hata başladımı kendine gelemezsen devam eder ve acı son.
Bu yüzden diyorum diyoruz eğitim alın ve eğitim aldıktan sonra tamam ben oldum ben bu işi çözdüm demeyin ve kendinizi geliştirmeye eğitimeye devam.
 
Kayıt
18 Ocak 2010
Mesajlar
95
Beğeniler
68
Yer
İstanbul-Beylikdüzü
#3
Öndeki motosikleti takip etmesi ile alakalı değil. Sollama yapıyor ve çizgisi bozuluyor, karşıdan gelen ilk motosiklet ile çarpışmaktan kurtuluyor ama o anki yusuf onu korkutuyor, karşıdan gelen motosikleti görünce de o korkudan motosiklete kilitleniyor ve kaçınılmaz son oluyor. Bakışını gideceği yöne çevirip gereken contrayı vermiş olsaydı kesinlikle kurtulurdu.
 

Çağrı

Kıdemli Üye
Kayıt
28 Ocak 2010
Mesajlar
166
Beğeniler
151
Yer
İZMİR
#4
bence Şenol abinin dediği gibi. Tamamen zincirleme reaksiyon. Yani o anda önemli olan onun için öndeki. kendi güvenliği arka plandaydı. sonuçta öndeki aracı aynı anda sollamıyorlar.
 
Kayıt
8 Ekim 2009
Mesajlar
2.734
Beğeniler
810
Yer
KIRKLARELİ/VİZE
#6
walla ürpertici bir tablo pek söylenecek söz yok olan olmuş :( eğitim burada pek fayda edermi bilemiyorum şenol abi ( eğitim almadığım için daha bu cümleyi kullandım) ama sanırım etmez gibi geliyor :(
 
Yukarı