Commuter araniyor

Bozkurthakan

Kıdemli Üye
Evet sevgili kardeşlerim.Şu güzel Bozkurt kardeşiniz 800-900 YTL'ye kadar motoru yürür diğer yerleri önemsiz bir makine arıyor.Titan olur,Apache olur,O olur bu olur.Sadece Mz ve Jawa hariç.Plakalı plakasız hiç farketmez.Vergi borcu varsa fiyattan düşeriz onu yaparız bunu yaparız.
İnternet sitelerini dolaştım dolaştım yok.Duyduğunuz bildiğiniz commuter motorlarınız için özelden yapıştırın mesajı konuşalım.Şu an yurtdışındayım 10 güne döneceğim.Mesajlarınızı bekliyorum.Çok ciddiyim pek ciddiyim.

(NOT:Ben bu tip motorları alıyorum dağıtıyorum ve yeniden düzgün bir şekilde topluyorum.Amaç budur.Bu yüzden motor yürür olsun gerisi önemli değil)

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
hakan eğer senin için satış devri gibi konular önemli değilse sanırım bir sitede motor bakarken gözüme takıldı ama burda vermeyeyim reklam olur hesabı istiyorsan özelden yazayım?

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
benım motor servısımde bır tane vardı sızın ıcın bakarım duruyorsa telefonunu sıze ıletırım arkadasım.

Bozkurthakan

Kıdemli Üye
Tabii ki olur.Özelden gönderin telefonu ben ararım.Her türlü yardımınızı değerlendilirim.
Teşekkür ederim Servet arkadaşım.

Bozkurthakan

Kıdemli Üye
Sebebini yine orada yazdım:D:D Seninde varsa bildiğin bana bildirirsen sevinirim.:D:D:D:D:D
Şubat ayında katılmamız gereken bir show var Kıbrısta eski motorları adam edip sergiliyoruz.Sergi gibi birşey yani.Hemde kullanacağım.Ona yetiştirmeye çalışıyorum:):)

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Ya benim mezi verelim hakan, gör istersen motoru temiz motor ;)

MZ 251 / 98 model işine yarar belki ha olmaz mı :D çok ısrarcıyım ha

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
bozkurt bey kardesım soledıgım parcaların sahıbı varmıs toplanmak ıcın beklıyormus sanırım sahıbın maddı sıkıntısı var o yuzden beklıyormus

Yukarı