Çorlu'dan bir merhaba daha :)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yer
Çorlu - TEKİRDAĞ
Merhabalar,
sürekli takip ettiğim ama hiç katılımda bulunmaya fırsat bulamadığım bu foruma bir merhaba mesajı bile atmadığımı farkettim.

Adım nickimden anlaşılacağu üzere Ünsal , Tekirdağ,Çorlu'da bir makine fabrikasının bilgi işlem sorumlusuyum.

Uzun bir ara verdiğim iki teker macerama 95 model bir Pegaso650 ile yeniden başladım.Yaşlı ve yorgun beygirimin arızalarından fırsat bulduğum zamanlarda sürüş tecrübemi yeniden kazanmaya , paslanmış kemiklerimi ve reflekslerimi yeniden yaşama döndürmeye çalışıyorum. En kısa zamanda uzun soluklu sürüşlerde beraber olabilmek ümidiyle hoşbuldum :)

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
MF ailesine hoşgeldin ünsal,keyifli forumlar ;) bende vize'liyim çerkezköyde çalışıyorum B/S/H/ ta kısmetse bu pazar ÇANAKKALE'ye gezimiz var 5 günlük bir tur planlıyoruz..belki bir çayını içeriz :) şaka bir yana..tekaradan hoşgeldin..

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
Ünsal Motosikletforum'a hoş geldin!..Trakyalı üye sayımız artıyor,artık bir de polisimiz oldu:)
(Onur yeni görevinde başarılar.) Artık bir tanışma -buluşma günü organize eder de şu Ankara grubuna yetişiriz!..:)
tşkler osman abi :) osman abi kısmetse zaten pazar günü yola çıkıcaz bir aksilik olmazsa hatta bir konu da açayım bunla ilgili..çanakkaleye doğru gidicez.. ankrayı geçemeyiz ama imkanları zorlarız :D

Yer
tekirdağ - çerkezköy
Merhabalar,
sürekli takip ettiğim ama hiç katılımda bulunmaya fırsat bulamadığım bu foruma bir merhaba mesajı bile atmadığımı farkettim.

Adım nickimden anlaşılacağu üzere Ünsal , Tekirdağ,Çorlu'da bir makine fabrikasının bilgi işlem sorumlusuyum.

Uzun bir ara verdiğim iki teker macerama 95 model bir Pegaso650 ile yeniden başladım.Yaşlı ve yorgun beygirimin arızalarından fırsat bulduğum zamanlarda sürüş tecrübemi yeniden kazanmaya , paslanmış kemiklerimi ve reflekslerimi yeniden yaşama döndürmeye çalışıyorum. En kısa zamanda uzun soluklu sürüşlerde beraber olabilmek ümidiyle hoşbuldum :)
ünsal bey hoş geldiniz çerkezköyden ahmet ben çok yakınız umarım tanışma fırsatı buluruz.hatta cumartesi bozcaadaya gidiyoruz sizide bekleriz..

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı