Cross alacağım derken scoterr alıyorum:)

Yer
ISPARTA
beyler biraz önce bulunduğum bir şehirde satılan bir motora baktım kanuni hussar 125 lik 2005 model 6000 km de. görünüş olarak beğendim ufak tefek çizikler var sadece. satcı sadece filtreyi değiştirirsen ve karburatörü temizlersen iyi olur dedi. sürdüm güzel geldi titreme yok çekişided iyi..yarın satışı alacağım temmuz vergisiyle birlikte 700 liraya anlaştık muayene 2012 6. aya kadar. ama motor çok pis geldi gözüme hemen alır almaz iyice yıkamak istiyorum aklıma ilk gelende arabamı yıkadığım basınçlı su ve köpük sizce sorun olurmu bu motor tiplerinde???? :)

http://www.kaliteliresimler.com/data/media/1939/Kanuni_Hussar_125_Scooter.jpg

Yer
ISPARTA
teşekkür ederim... oda oyle dedi aldığımızdan veri bize hiç masraf çıkarmadı arkadaşta mondial var dedi adam sanayiden çıkamıyor dedi bende patlamaz umarım sadece haftasonları süreceğim keyfi olarak. birde yıkama konusu ve bakım konusunda yardım edecek varmı???

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
hayırlısı olsun..kazasız belasız sürüşler diliyorum

ben motorumu köpürte köpürte yıkıyorum walla daha bir şey yok :D sende yıkayabilirsin ama ıyıce kurutmalısın ve öyle çalıştırmalısın ;) fotoğraflarını bekliyoruz motorunun pis ve temiz halıyle tabikide :)

Yer
ISPARTA
sağolasın onur. bir arksilik olmazsa adam caymazsa hep oyle oluyor yarın öğleden sonra alacam. ilk iş köpük ve basınçlı su ile yıkamak:) resimleri paylaşırım hemen umarım uzmez beni bu motor :)

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
sağolasın onur. bir arksilik olmazsa adam caymazsa hep oyle oluyor yarın öğleden sonra alacam. ilk iş köpük ve basınçlı su ile yıkamak:) resimleri paylaşırım hemen umarım uzmez beni bu motor :)
hadi bakalım hayırlısı inşallah caymaz adam da alırsın yaz bıtmeden motorunu..bu arada koruyucu ekıpmanlar ne alemde ;) tamam dimi çağlar...

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
hayırlı olsun çağlar kardeşim güle güle kullan allah kazabela vermesin muayenin 2012 olması çokii alıralmaz sigortasını yaptır geçiktirirsen baya cezasıvar ben 80 liralık sigortayı 130 liraya yaptırdım birkaç ay geç kalmıştım baya fark varmış sende ihmal etme görüntüye kilometreyede aldanma bir motorcu tanıdıgın varsa götür bir baksın incelesin ucuz etin yahnisi olmaz biliyorsun

Yer
ISPARTA
sağolun arkadaşlar motoru ustaya gösterdim fiyat olarakda iyi dedi bunların motoru güzeldir dedi çinler gibi arıza yapmaz dedi noter satışını hallettik. hemen aynı ustaya gittim şansuman yağına baktı eksik yok. motor yağına baktı resmen yağ kalmamış ve simsiyahti hemen değiştirdi hava filtresini şimdilik hava ile temizledi yağla birlikte motorun sesi gidişi değişti yaw:) kaskımıda kısa zamanda almayı düşünüyorum resimleri paylaşırım birazdan. hava filtresini ben değiştireceğim yerini nette hussara uygun hava filtresi nerden alabilirim arkadaşlar..

Yukarı