daha bu sabah

evden ayrıldım ve zeytinbunundaki iş yerimize gitmek için yola cıktım.
herşey cok güzel başladı. ama o edepsizle karsılaşıncaya kadar:(
ışıklarda aynıma yanaştı uyuz bi bakışla baktı anlamadım derdi ne ben yoluma devam ederken önüme kırdı arabayı:(
bende biraz ayarsız firen yapınca asfaltla öpüştüm bereket hızlı degildim.
ooo fırlamayı nerede görsem tanırım allah onu benim karsıma cıkarmasın inşallah azını burnunu yamyassı etmek farz böylelerinin

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara

bunlarla başa çıkmak çok zor, hangibirini döveceksin, hangibirine söveceksin!!!
geçen gün aynı olay benim başıma geldi, allahtan düşmedim motordan inip durdum yanıma geldi birde -ben subayım kardeşim demesinmi!!! ne demekse, nasıl bir ayrıcalıksa anlamadım doğrusu...
neyse büyük geçmiş olsun.....

cok sagolun arkadaşlar bendede motordada pek bişiy yok şükür.
daha bir ay dolmadı trafikteyim belki sizlerden biri olsaydı yatırmazdı motoru ama bende konrollü düştüm sansımı zorlamadım yani.
insan okadar kısa zamanda ammada cok sey düşünüp tasarlıyo topu topu 2 saniyeyi bulmaz 40 tilki dolandı kafamda

Geçmiş olsun,
Ülkemiz trafiğinde aracın ne kadar büyükse yollar o kadar senindir, gibi bir mantık var
kamyon taksiyi sıkıştırır yol vermez, taksi motosikleti şıkıştırır,üstüne sürer
neticede olan bizlere motoksikletlilere oluyor çünkü en küçük araç bizim aracımız
onun için çok dikkat etmek gerekiyor, tekrar geçmiş olsun

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Sevgili arkadaşım çok geçmiş olsun malesef böyle magandalar her yerde uzaylı gibi bakıyorlar bize geçen gün bir taksici yolda motorcu bir arkadaşı sıkıştıdı bende destek çıkıp müdahale ettik vurup ezerler sonra tınlamazlar böyleleri tek denecek bir şey var eğitim şart!!!!!!!!!!!!!!!!

forever motosikletforum

Yer
Ankara
Bende 15 yıldır otomobil kullanırım ve motosiklet almayı düşünüyorum ve bunları okudukça zaten hayvan diyemediğim ve buradan yazamadığım sözlerle taksici-dolmuşcuları selamlıyorum.Herkese geçmiş olsun arkadaşlar,bana böyle haraketler yapıldığı takdirde unutmasınlar ki boş gezeceğimi hepsinin üstesinden gelmesini bilrim benden uzak dursunlar.

Arkadaşlar sözüm bütün motorsiklet kullananıcılarına eğer bir motorsikletli dostumuzu sıkıştırırlarsa tartışma,kaza vb. lütfen ona destek olalım yola bereber çıktığımız bir dostumuz gibi görelim o arkadaşı . Yakın zamanda başımıza gelen olayda scooter'lu bi genci arabayla sıkıştırıp ve üstüne dövmeye kalkıştılar,biz üç motorlu arkadaş olaya müdahele ettik ve yoldan geçen en az 2-3 motorluda geldiler, gerçekten çok güzeldi birbirimize desteği esirgemeyelim toplanıp kavga edelim demiyorum tabi.

çok büyük geçmiş olsun bu tip o..... ...........ları var işte r1 imle gezerken hep bana mal mal bakıyorlar kaskımın vizöründen delimi lan bunlar? diye düşünüyorum arkadaşım çok özür dilerim kötü söz kullandığım için neyse ben iki tur atıcam :)

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
çok geçmiş olsun okan ama magandalardan arındırmak mümkün olsa emin ol trafikte araç kalmaz yollar nüfus sayımı günü gibi olur :) sende ve motorunda bişey olmamasınada sevindim bidaha olmaz umarım..

Yukarı