Davet

Mustafa_Karik

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba,

Son 24 saat içerisinde 18 üye sitemizi ziyaret etmiş. Daha kötü rakamları da görüyoruz sık sık. Çevrimiçi üye sayısı azaldıkça ziyaretçi sayısı da düşüyor zamanla. Bu duruma bir "dur" demek adına herkesi elinden geldiğince tekrar sitemizi ziyaret etmeye ve kuru bir selamlaşma dahi olsa yazılı katkıda bulunmaya davet ediyorum. Site iyice alışveriş amaçlı bir mecra haline gelmeye başladı. Yakında domates, patates satışları da başlayacak gibi görünüyor. İnsanları bir araya toplamak, organizasyonlar yapmak ve sorunlarımızı / sevinçlerimizi paylaşmak adına bu platformu tekrar canlandırmak için katkıda bulunmayı öneriyorum.

Selamlarımla.

Mustafa_Karik

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
@İsmail
Haklısın kardeşim ama biliyorsun son zamanlardaki durumu :)

Neyse ki bu arada kötü havaları da atlatmış olduk.

Takılırız yakında hep birlikte.

Armağan Pekatik

Forum Bağımlısı
Yer
Kartal / İSTANBUL
Çok az sürat (şehir içi 38km/h) hızla giderken biraz dikkatsizliğim sonucu yanlış vites, yanlış konum karşı tarafın hatası ile birleşti. Yandan hiç bakmadan çıkan bir araca son anda çarpmamak için aniden ve sertçe frene de basınca motoru durduktan sonra düşürdüm. Hiç bir şey olmadı ama korktum ve sinirlerim bozuldu biraz. Tam motoru satarken olması sinir bozucu oldu. Çok az grenaj ve gidon topuzu çizildi. Şansızlık ya :(

Armağan Pekatik

Forum Bağımlısı
Yer
Kartal / İSTANBUL
Teşekkürler ben düşmedim bile. Ancak sakin kalmalıydım. Gözümün önünde olmasına rağmen bana yol verdiğini düşünüp acele ettim. 34km/h 4 metre fren ile durmaya çalışmak zorunda kaldım :(

Yukarı