degerlı yonetıcıler

SERVET

Forum Bağımlısı
Kayıt
20 Mayıs 2008
Mesajlar
1.786
Beğeniler
604
Yer
İstanbul
#1
sızlere evvela cok tşk edıyorum neden dersenız ben sahsım adına bır kaç sey soruyorum ve hepınıze dostum arkadasım dıyorum sordugum ve actıgım konuya tek bır cevab verılmıyor bumudur yanı.tek sey soyluyorum saygı gormedıgım bır yere saygı gosterıp susma hakkımı kullanıyorum bundan sonra buraya hıc bır fıkrımı yazmayıp hıc bır konu da acmayacagım takııı yıldızımız coğalana kadar yınede cok tşk ederım.sevenle sevılen arasında söze gerek yoktur bız konusmadanda sız dostlarımızı sevmesını bılırız.
 

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Kayıt
13 Ocak 2008
Mesajlar
1.380
Beğeniler
727
Yaş
37
Yer
Bakırköy, İstanbul
#2
ben şahsım adına konuşuyorum ne sorduğunuzu görmüş değilim görmüş isem de ilgi alanım olan konu değilse cevaplamıyorum yanlış bilgilendirme olmasın die.forumdaki arkadaşların hemen hemen hepsi biş işle meşgul olduklarından cevaplıyamıyor olabilirler.bunu sıkıntı haline getirmenize gerek yok en azından bu derecede.herşeyden önce sabır.forum yeni gelişmekte olduğu içinde böyle bi problemle karşılaşmış olabilirsiniz.
 
Kayıt
9 Eylül 2007
Mesajlar
3.159
Beğeniler
4.272
Yaş
42
Yer
Kadıköy/İstanbul
#4
Merhaba,

Bizi yanlış anlamışsınız. Bilerek asla cevap verilmeme gibi bir şey olamaz. Bu aralar benim çok yoğunluğum var diğer arkadaşlar elinden geleni zaten yapıyorlar. Lütfen böyle düşünmeyin
 
Yukarı Alt