degerlı yonetıcıler

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
sızlere evvela cok tşk edıyorum neden dersenız ben sahsım adına bır kaç sey soruyorum ve hepınıze dostum arkadasım dıyorum sordugum ve actıgım konuya tek bır cevab verılmıyor bumudur yanı.tek sey soyluyorum saygı gormedıgım bır yere saygı gosterıp susma hakkımı kullanıyorum bundan sonra buraya hıc bır fıkrımı yazmayıp hıc bır konu da acmayacagım takııı yıldızımız coğalana kadar yınede cok tşk ederım.sevenle sevılen arasında söze gerek yoktur bız konusmadanda sız dostlarımızı sevmesını bılırız.

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
ben şahsım adına konuşuyorum ne sorduğunuzu görmüş değilim görmüş isem de ilgi alanım olan konu değilse cevaplamıyorum yanlış bilgilendirme olmasın die.forumdaki arkadaşların hemen hemen hepsi biş işle meşgul olduklarından cevaplıyamıyor olabilirler.bunu sıkıntı haline getirmenize gerek yok en azından bu derecede.herşeyden önce sabır.forum yeni gelişmekte olduğu içinde böyle bi problemle karşılaşmış olabilirsiniz.

Yer
Kadıköy/İstanbul
Merhaba,

Bizi yanlış anlamışsınız. Bilerek asla cevap verilmeme gibi bir şey olamaz. Bu aralar benim çok yoğunluğum var diğer arkadaşlar elinden geleni zaten yapıyorlar. Lütfen böyle düşünmeyin

Yukarı