Delta Bisiklet Hakkında Yardım !

Arkadaşlar merhaba
Delta bisikletten 3 hafta önce tekstil ceket aldım acemi olduğumdan pek bir bilgim yok dolabıma koydum ve bu hafta işyerime götürdüm orda uzun yıllardır motor kullanan arakdaşlarım ceketin bayan ceketi olduğunu söylediler fermuarı sağdan tutma ve belden büzmeli olduğu için bayan modeli dediler bel kesimi dar olduğu için dediler acaba böyle bir yanlışlık yapmış olabilirmi orda çalışan arkadaş.

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
bel bölgesinde büzgü normal ama linki görmek lazım.ayırıca üzerinize
olduysa ne fark ederki?? bazı ürünler unisex olarak üretilir.

Üzerime oldu tam oturdu benim açımdan bir sorun yok ama arkadaşlarım dışardan bakıldığında bayan olduğu cok belli diyo bilen biri bayan olduğunu anlar dedi link vermek isterdim ama bulamadım. Fermuar olayı doğrumu acaba bayanlarda sağ taraftan mı çekiliyor.

Yer
Kadıköy/İstanbul
Merhaba,

Deltanın iki model bayan ceketi var.

1.Turuncu gri
2.Enduro siyah

başka bir modeli yok diğerleri erkek ceketidir. Sitede bayan bölümünde resmi yoksa erkek modelidir. Fermuar sağ sol fark etmiyor. İçinize sinmiyorsa Kızıltoprak'taki mağazaya götürün yardımcı oluruz. Ama bizden aldıysanız ve siz aldıysanız arkadaşlar kesin erkek montu vermiştir.

Merhaba,

Deltanın iki model bayan ceketi var.

1.Turuncu gri
2.Enduro siyah

başka bir modeli yok diğerleri erkek ceketidir. Sitede bayan bölümünde resmi yoksa erkek modelidir. Fermuar sağ sol fark etmiyor. İçinize sinmiyorsa Kızıltoprak'taki mağazaya götürün yardımcı oluruz. Ama bizden aldıysanız ve siz aldıysanız arkadaşlar kesin erkek montu vermiştir.
Evet sizden aldım. İki modelde değil. yeni gelen ürünleri siteye koyuyormusunuz. Belki satan ardaş hatırlar zayıf bi arkadaş kendisininde scooter kullandığını söylemişti.

Yer
Kadıköy/İstanbul
Davut Bey'le konuştum. Bayan ceketi olmadığını söyledi.

Bir karışıklık olma ihtimali de olabilir tabi. Bize geçen aylarda örnek ceketler gelmişti onlar arasında fermuarı terste olan bir kaç model vardı. Acaba onlardan mı diye düşündük böyle bir yanlışlık da yapılmış olabilir diye düşünüyorum. Siz en iyisi içinizi rahat tutun kullanmış olmanız da hiç önemli değil. Bir ara bize uğrayın görerek karar verelim. Değiştiririz içiniz ferah olsun..

Davut Bey'le konuştum. Bayan ceketi olmadığını söyledi.

Bir karışıklık olma ihtimali de olabilir tabi. Bize geçen aylarda örnek ceketler gelmişti onlar arasında fermuarı terste olan bir kaç model vardı. Acaba onlardan mı diye düşündük böyle bir yanlışlık da yapılmış olabilir diye düşünüyorum. Siz en iyisi içinizi rahat tutun kullanmış olmanız da hiç önemli değil. Bir ara bize uğrayın görerek karar verelim. Değiştiririz içiniz ferah olsun..
Çok teşekkür ediyorum. Umarım bayan değildir çünkü çok sevdim :) p.tesi resimlerini koyarım bakarsınız kararınızı verirsiniz :)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Sevdiysen giyebilirsin ne fark eder :) Erkek bayan mı kaldı.. Renkli böcekli çiçekli olmadıktan sonra bariz belli olmadıktan sonra bir şeycikler olmaz..

Sevdiysen giyebilirsin ne fark eder :) Erkek bayan mı kaldı.. Renkli böcekli çiçekli olmadıktan sonra bariz belli olmadıktan sonra bir şeycikler olmaz..
Ben sevdim yani üzerime tam oturdu ama arkadaşlarım açısından biraz sıkıntı var:) . Valla artık erkekler için çıkan kıyaftlerde bile çiçekli böcekli şeyler var eskisi gibi degil :) Hatta bayanlarınkinden daha feminem kıyafetler var :)

Yukarı