dostluk, konusunu konuşalım bakalım

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
arkadaşlar dosttum var diyebiliyormusunuz dost kelimesinden ne anlıyosunuz,dostum dediginizin size maddi manevi ne kadar gelebilmesi gerekir,acalım bakalım bu konuyu kim neler diyo bende yorum yapacam merak etmeyin

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
dostluk benim acımdan içi boş bir kelime geliyo,tabi ne anladıgımı anlatayım dostluktan,dost maddi manevi cıkar gözetmeksizin onun hoşuna gitmeyen seylerde olsa adilce tarafsız eleştirebilen,karsındakinin herzaman her sartlarda yanında olabilen bir melek demek lazım ama bu melegi gören varmı,cogu arkadaşlıgı dostluk diye telafuz ediyo,eger o sekilde degerlendirirsem dostum coookk,,ben gercek anlattıgım anlamda dostluktan bahsediyom,,,birde dostum var dediginize neler yapabildiginizi anlatırsanız konu acılmış olur,ben dostluga inanmayanlardanım ama arkadaşlık cok var,,,

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
Bu bir gerçek Ömer hocam...:)Sen yengenin yanında benim hiç dostum yok de, bakalım yenge ne diyecek...:)
metin hocam senle laf yarısı olmaz,pes abi pesss haklısın,,,hahhahahahaha

hakkaten hatunun yanında desem dostum yok diye hatunda metin hocanın dedigi gibi anlar yav hahahhahaaha pes dedik hahahah

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
turgay bey 3 ,4 demişsinya sen bu 3,4 dostunuda bi elden gecir analiz et tahminim sıfıra innen geliyo bana,,
Yok dostum 7-8 yıldır yaşamadığımız abestlik kalmadı, hatta hapse bile giriyorduk satmadık birbirimizi. Belli bir güven oluştu bu dostlarım üzerinde artık. ;)

Belli ki bu yazından anlaşılıyo dost kazığı mı yedin Ömer kardeş ?

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
Yok dostum 7-8 yıldır yaşamadığımız abestlik kalmadı, hatta hapse bile giriyorduk satmadık birbirimizi. Belli bir güven oluştu bu dostlarım üzerinde artık. ;)

Belli ki bu yazından anlaşılıyo dost kazığı mı yedin Ömer kardeş ?

zaten hep dost dediklerimden geldi kazıklar haklısın,kimseye güvenim yok anlayacan,tırnagın varsa basını kası derler bizim memlekette

Yukarı