Dün Kaza geçirdim Malesef

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar dün malesef bundan 4 ay önce yaşadığım bir kazanın aynısını ve traji komik ama aynı yerin yakınında kaza geçirdim üzülerek,en sağ şeritte çiftehavuzlardan kadıköy istikametine giderken en sol şeritten bir bayan sürücü ayna ve sinyal gine yok malesef en sağ şeride kırdı ve kaçmama mesafe ve pay bırakmadan sağ kapıların olduğu taraftan çarpıştık,çarpmanın şiddetiyle araç sağa açılınca araçla düşen motorumun arasında kaldım allaha şükürler olsun ciddi bir darbe almadım bunda ekipmanlarımın tam olması büyük bir şanstı motorumda koruma demirleri olmasından dolayı ciddi bir hasar almadı bizler ne kadar dikkat etsekte malesef dikkatsiz sürücülerin kurbanı olabiliyoruz herkese kazasız belasız günler diliyorum lütfen ekipmanlarınız tam olarak yola çıkın sevgiler.......!

Yer
ANKARA
abicim sende önemli birşeyin olmamasına cok sevindik.
geçmiş olsun.bir daha böyle talihsiz bir olay yaşamaman dileğiyle...

THE-SWAMP

Kıdemli Üye
yine dikkatsiz bayan sürücü nedir bizim onlardan çektiğimiz yaa geçmiş olsun kardeşim buna şükür bişeyin yok ya

A.HAMDİ

Organizatör
Yer
ALANYA-ANKARA
hakan kardeşim
dur üzme bizi hemencecik tam neşemiz yerine gelirken.
aman motorunda ve sende bişey olmaması büyük şans
bence birazda tecrübe herhalde,
kazasız neşeli sağlı günler

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar dün malesef bundan 4 ay önce yaşadığım bir kazanın aynısını ve traji komik ama aynı yerin yakınında kaza geçirdim üzülerek,en sağ şeritte çiftehavuzlardan kadıköy istikametine giderken en sol şeritten bir bayan sürücü ayna ve sinyal gine yok malesef en sağ şeride kırdı ve kaçmama mesafe ve pay bırakmadan sağ kapıların olduğu taraftan çarpıştık,çarpmanın şiddetiyle araç sağa açılınca araç araçla düşen motorumun arasında kaldım allaha şükürler olsun ciddi bir darbe almadım bunda ekipmanlarımın tam olması büyük bir şanstı motorumda koruma demirleri olmasından dolayı ciddi bir hasar almadı bizler ne kadar dikkat etsekte malesef dikkatsiz sürücülerin kurbanı olabiliyoruz herkese kazasız belasız günler diliyorum lütfen ekipmanlarınız tam olarak yola çıkın sevgiler.......!
Çok çok geçmiş olsun Hakancım!!!! Nedir senin şu bayanlardan çektiğin kardeşim yaw...?:(

Tolga

Aktif Üye
Yer
SAMSUN
çok büyük geçmiş olsun. sana bişe olmaması çok önemli neysekı ucuz atlatmıssın. umarım bır daha böyle haberler almayız

Yukarı