Edirne'den seLamlar..

Yer
tokat/niksarlıyım. sırasıyla istanbul bingöl deniz
Hoşgeldin bora..Kalıcı olman dileğiyle.Rüzgarın eksik olmasın.

THE-SWAMP

Kıdemli Üye
hoşgeldin bertosun bu site tüm motor severlere uygun e sende motor sever olduna göre burasıdır senin yerin dilerim biran önce racene kavuşursun yolun açık tekerin düz bassın
tekrar aramıza hoşgeldin

Yer
EdirNe
Hoşbulduk..sagolun hepiniz.umarım kalıcı olurum ve yine umarım ki racing'imi aldığımda foto.larını ilk sizinle paylaşırım ;)

Yer
EdirNe
SeLam dostlar..Maalesef 1 ay kadar aranızda olamicam.Üniversite hayatım başlayana kadar bir tanıdığımın yanında taksi şoförlüğü yapmaya başladım.İşi bırakıp okuluma başladığım anda tekrar sizlerle olmaya özen göstericem.Şu aralar günde 13 saat çalışıyorm,o yüzden sizlerle olamıyorum.Özledim valla :( Hepiniz kib'iniz :*

Yer
EdirNe
Tekrar aranızdayım Dostlar.İş hayatıma ara verdim ( pek iş hayatı denilmez ama ) Umarım tekrardan güzel sohbetler eşliğinde,hep beraber güzel günler geçiririz.

erenkocer

Forum Bağımlısı
Yer
kuşadası
sevgili bora mf ailesine hoş geldin bence en güzel yerdesin umarım üyeliğin devamlı olur inşallah istediğin motorsiklete biran önce kavuşursun iyi forumlar keyifli sürüşler

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Aramıza hoşgeldin Bora kardeşim... İnşallah en kısa zamanda hayalini kurduğun motoruna kavuşursun kardeşim...Keyifli forumlar...;)

Yukarı Alt